PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@Arek......... pomiary robił tobie Geodeta wynajęty prywatnie to rozumie, przejęzyczyłeś się po prostu. Ale jest jak piszesz, to prawda.

Piotrek, 2017-11-07 20:56:27

@RR chodziło mi o Geologa, błąd pisania. Geolog z uprawnieniami wynajęty prywatnie robił pomiary.

Arek, 2017-11-07 16:23:06

Geolog to nie geodeta.
Geolog zajmuje się tym co w ziemi.

RR, 2017-11-07 11:52:40

Co do Geodety działającego na własny rachunek to to nie jest tak jak się wydaje, jestem po pomiarach geodety działki sąsiadującej z moją, przy tych pomiarach płacił sąsiad który chciał wytyczyć granicę od jednej ze stron mojego pola. Przyjechałem po informacji na dany dzień na pole, pan geodeta który robił to prywatnie pokazał mi gdzie są granice które on wymierzył i o dziwo z jednej strony sąsiad jest u mnie na polu 5 metrów, a z drugiej strony ja u sąsiada 3 metry, poprzesuwał mi granicę, gdyż sąsiadowi chodziło o dostęp do stawu z wodą bo ma krowy aby miały dostęp do wody wcześniej nie miał bo moje pole tam było. Zgłosiłem temat do Powiatowego Geologa i co okazało się? Że pan geolog prywatnie po ustaleniach z sąsiadem poprzesuwał granicę bo tak pasowało sąsiadowi - kto płaci ten ma, zrobiła się chryja i wyszło na jaw, że mocno naruszył pomiary nie zrobił osnowy, nie wytyczył punktów itd.. Dopuszczenie geodetów działających na własny rachunek z pewnością przyspieszy kombinowanie geologów na terenach gminnych układy - układziki.

Arek, 2017-11-07 08:55:31BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

To tak jak zwykle czy w Warszawie czy też w Brukseli  Co by tu jeszcze spie..olić 

arszczecin

Dziś odbyła się podkomisja w sprawie prawa łowieckiego. łączny czas 40 minut? czas podróży 16 . Godzin :P  Najwięcej śniegu u tego...