PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Ty Czeslaw to pracujesz dla Dunczykow czy Holendrow? I napewno nie na fermie bo nie pisalbys takich glupot. Fermy futerkowe to odory, muchy i pilowanie zebow norkom. Zieloni to tez zagraniczne firmy ake to ini wygrywaja. Zatrudnij sie na budowie i miej czyste rece.

Superviser, 2017-11-27 19:59:15

Do wszystkich przeciwników ferm norek: Każdy wasz post to zdrada i dywersja na tyłach polskiej gospodarki. Niszczycie polskich przedsiębiorców i odbieracie ludziom pracę. Daliście wpuścić się w kanał Vivie, Otwartym Klatkom i kilku celebrytom przez nich sterowanych, że zwierzęta mają źle na tych fermach. To wszystko brednie i jedno wielkie oszustwo. Pseudo-śledztwa i filmiki pokazywane w TVN czy TVP to zmanipulowane obrazy mające was epatować i wzbudzać waszą empatię. Chętnie wówczas wesprzecie ich kampanie swoimi złotówkami. Tylko sama Viva! w 2016 roku zarobiła na was frajerzy 13.270.152,76 złotych (http://www.viva.org.pl/download.php?id=27) To co widzicie w mediach to nie jest prawdziwy obraz polskich ferm. Hodowcy to tacy sami ludzie jak Wy, którzy kochają zwierzęta i dbają o nie. Mają psy i koty, które traktują jak członków rodziny i nie są zwyrodnialcami jak chcieliby tego aktywiści grup PRO-”zaróbmy trochę kasy na bambinistach ZWIERZĘCYCH”.

Czesław, 2017-11-16 23:10:18

Działalność „zerwiskórów” – przedsiębiorców z branży futrzarskiej – jest w Polsce szeroko krytykowana. Od obrońców praw zwierząt, przez mieszkańców terenów przylegających bezpośrednio do imperiów nielicznych farmerów, wreszcie po Najwyższą Izbę Kontroli i tych polityków, z których nie wyparowała jeszcze empatia.

Maggy, 2017-11-14 07:44:15

2-letni samiec fermy norek w Pacanowie w powiecie ostrowskim (woj. wielkopolskie) został oskarżony przez Prokuraturę Rejonową w Ostrowie Wlkp. o znęcanie nad Ukraińcami. Samiec (norek amerykański) tłumaczył, że robił to bo trzymali u niego w klatce bimber. Wcześniej uprzedzał pracowników z Ukrainy, że pójdzie na skargę. Niestety nikt nie rozumiał Samca (norek amerykański), ponieważ właścicielem był Holender a wszyscy kierownicy mieli wizy pracownicze z Kijowa. Prokuratura nie wie, skąd norka amerykańska wzięła się w Polsce? Na wszelki wypadek zakazano trzymania w klatkach z bimbrem - futrzastego przybysza.

Vision, 2017-11-13 23:15:26

Jacek Podgórski z Instytutu Gospodarki Rolnej przekonuje z kolei, że branża futerkowa, która zagospodarowuje setki tysięcy ton odpadów. Przekonuje bo mu za to płacą. Przecież to nie jest żaden "Instytut":
https://krs-pobierz.pl/instytut-gospodarki-rolnej-i5894103
A te setki tysięcy ton odpadów można zagospodarować, robiąc z nich karmę dla pupilków domowych i sprzedawać ją w kraju lub zagranicą. Branża futerkowa miała wielokrotnie szansę na dostosowanie się do obowiązujących norm środowiskowych i nic z tym nie zrobiła. Nie potrafią nawet kontrolować swoich pracowników:
http://www.farmer.pl/produkcja-zwierzeca/inne-hodowle/31-latek-oskarzony-o-znecanie-nad-norkami,72929.html

Andrzej Olszewski, 2017-11-13 23:06:20BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Przeglądałem stronę Monsanto i wygląda, że nie mają już odmian populacyjnych?

jarki

Chodziło mi o liniową odmianę od monsanta pokrewną californium  Kiedyś cała wieś miała californium i wszyscy byli zadowoleni