PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Mój kumpel pracował na fermie norek pod Radomiem ale przyjeli tańszych ukraińców. Teraz nie żałuje bo dostał pracę gdzie może normalnie zarabiać i czysty przychodzi do domu.

kibic , 2017-11-22 15:11:32

Lobby z zagranicy dobrze działa. Nasz rynek wołowiny przejmie białoruś. A ty głupi Polaczku wywalaj gnuj za dobrą zmianę. I żyj za jałmużnę boś na pisiora głosował. Bydlo się nie broni bo jest takim stworem co tylko wie ile zje. Każą się ludziom przestawiać na bydło mięsne bo świnie już wykończone i niszczą ten rynek,gratuluję pomysłodawcą. Idźcie po rozum do głowy jak politycy litewscy. Zalegalizowali ubój rytualny w swoim kraju, pieniądze zostają u ich rolników i zwierzęta nie są bardzo daleko przewożone.

Polaczek, 2017-11-17 16:45:53

Ciekawe co będzie jak ktoś zadecyduje, że twoja produkcja jest zbędna, a nie daj boże jesli nawet, że ty chłopie pańszczyźniany jesteś zbędny. Bo pis juz do gleby cię przywiązał więc i glebą może cię przykryć

kzo, 2017-11-17 13:49:50

Dobrze, że Polska wreszcie dorosła do zakazu hodowli zwierząt na futra. Hodowcy podkreślają swoje wysokie zarobki i bardzo szybko powiększają swoje fermy. Dzieje się tak, ponieważ w Europie zakazywana jest taka działalność i zostaje przeniesiona przez np. Holendrów do Polski, gdzie na ogromną skalę niszczone jest nasze środowisko. Hodowcy lisów i norek od lat mają problemy z prawem i od wielu lat obiecują dbałość o zwierzęta i środowisko. Tymczasem nap. w każdej "norczej" wsi pojawiają się problemy dotyczące wylewów z fermy norek ścieków wraz z popłuczynami z nie zjedzonej karmy, czyli padliny na przyległe do fermy pola, nie zmieniła się nic. Pomimo wielokrotnych kontroli potwierdzających zgłoszone nieprawidłowości proceder bezustannie trwa nadal. Czas na zakaz takiej hodowli, która jest nam zbędna.

polski rolnik, 2017-11-17 09:53:21BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Płock rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Płock rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

grzegorzsoł

Mam prośbę  do  redakcji   o  uzyskanie  informacji  z  ARiMR oraz  MRiRW kiedy ...

Pałuczanin81

Sugerujesz,że grunt nie wchłonie wody z nawozem.