PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Stop odorom@ Całkowicie zgadzam się z tobą. Od maja do października przejeżdżam rowerem do pracy obok takiej hodowli norek i śmierdzi okropnie.

Weronika, 2017-11-22 15:04:31

Jrzeli komus podoba sie hodowla norek to oowinien przepriwadzic sie na wies i zsmieszksc koko takiej fermy. Powdychac zapachy, polapac norki w kurniku i posluchac dudniachych tirow z pokarmem. Sama rozkosz. Mieszkancy polskich wsi chca zakazu hodowli zwierzat futerkowych bo wiedza co to znaczy. Nie dajmy sie omamic wynajentym przez norkarzy trolom.

Stop odorom, 2017-11-22 13:56:45

Skoro zakaz hodowli zwierząt na futra rozwiązałby problem ferm norek. To bardzo dobry pomysł, ale trzeba go rozszerzyć o zakaz działaności partii politycznych, który rozwiąże wszystkie polskie problemy.

sołtys, 2017-11-21 17:03:43

napisano, ze zabijanie zwierząt futerkowych jest bestialstwem. A zabijanie zabijanie świń, bydła i drobiu już nie jest bestialstwem? Tak może pisać tylko idiota dla ludzi, którzy nigdy nie widzieli, co się dzieje w ubojni bydła, świń czy drobiu.

Tu nie chodzi o żadne prawa zwierząt, lecz o interes zagranicznych hodowli, głównie w Norwegii, Finlandii, Danii, Niemiec i Szwecji dla których polskie hodowle są poważną konkurencją z powodu wysokiej jakości futra i niskich kosztów produkcji.

Oprócz tego, jak zwykle, interesy producentów sztucznych futer, głównie firmy DuPont - dostawcy surowca do do ich produkcji.

A ci, którzy chcąc zabronić hodowli, albo sa pożytecznymi idiotami, albo wzięli łapówki od wyżej wymienionych. I dlatego sprawą się teraz zajmie CBA; Soros nie chce im już dawać pieniędzy na KOD itp. akcje, to poszli do tych, których w oczy kłują polskie fermy.

Obserwator, 2017-11-21 13:21:17

Wysłuchajcie się w to co mówią przedstawiciele obrońców praw zwierząt i innych odmieńców. Niby chodzi o dobro zwierząt ale po chwili cała dyskusja wchodzi w stronę korzyści finansowych. Można to porównać do totalnej opozycji w naszym kraju którą kieruje kapitał zachodni. I tak jest również z obrońcami zwierząt. Wszystko rozbija się o pieniądze. Polscy rolnicy na tym cierpią. Kim oni są aby decydować o naszym losie. Nie można hodować tak czy siak bo one cierpią itd. Każdy jest mądry bo to nie chodzi o jego pieniądze.

Polaczek, 2017-11-21 11:03:11

Nie kupuję futer, ale tylko naturalne odzienie jest dobre dla naszego zdrowia. Chemiczna odzież to rak, nikt o tym nie pisze i nie mówi, tylko ubrania z naturalnych materiałów są zdrowe dla człowieka. Norek nie hoduję, ale dzisiaj w Polsce są to hodowle na poziomie światowym, nie ma mowy o złym traktowaniu zwierzat, bo hodowca traciłby na takim postępowaniu, zwierzęta muszą być zdrowe, zadbane i okazałe żeby hodowla sie opłacała.

rolnik2425, 2017-11-21 09:19:50

Najlepiej zakazać hodowli wszystkich gatunków zwierząt i przejść na wegetarianizm, chodwać ewentualnie można by było ŚWIĘTE KROWY, które po ich naturalnej śmierci bedziewy rytualnie grzebać. A tak wogóe to najleiej rolnictwo zlikwidować, z nim same kłopoty urzędnikow obrługujących rolnictwo w tym z agencji rzadowych skierować do produkcji zresztą tak jak i rolnikow _ same korzyści przecież tak jak np węgiel można i zaimportować żywność. SKARB PAŃSTWA czyli włściciel dzikiej zwierzyny w stanie wolnym będzie mógł bez problemów hodować zwierzęta🙅🙅🙅🙅🙅

Hubertusik😁😁😁😁😁, 2017-11-21 01:20:03

Zakaz hodowli zwierząt na futra rozwiązałby problem ferm norek, a zakaz produkcji żywności rozwiązał by problem niskich cen i przeludnienia.
Hej, a zakaz produkcji wszelkich pojazdów rozwiąże problem emisji spalin, budowy dróg, niedoborów i drożyzny paliw, kalectw po wypadkach itp, Ma ktoś jeszcze jakies odkrywcze pomysły ???.

ckm, 2017-11-20 23:13:45

Śmierdzi!!?? A pieniążki nie śmierdzą??!! Hodowla jak kazda inna. Egzekwować właściwą obsadę na fermach, właściwe zabezpieczenie ferm i dać ludziom robotę! Jak zawsze inny kraj przejmie hodowlę i będzie zarabiał. Może Ukraina? Może całą hodowle wszelkich zwierząt zamknąć i wszystkich na trawę wypuścić. Banda laików!

Wkurzony, 2017-11-20 21:18:59

O poziomie hodowcow zwierzat futerkowych swiadcza rowniez komentarze. Czy tacy agresywni internauci moga byc dobrzy dla zwierzat? Chodziliby tylko po sejmie i opowiadali bajki.

Polak, 2017-11-20 20:41:02

zamknąć ale też sklepy z naturalnymi futrami i zakaz handlu futrami, bez tego nie ma to sensu. dlaczego inne kraje mają produkować i u nas sprzedawać. czy tam norki mają lepsze warunki?

mały hodowca , 2017-11-20 20:12:51

Wszystko pozamykać ,żeby nie smierdziało a pózniej za robotą za granicę .

jozef, 2017-11-20 19:53:30

Pieprzone ekologi wszystko im przeszkadza,a co drugi na nogach buty ze skóry (nie eko).

luteks77, 2017-11-20 19:12:34

Najwinniejszym problemem jest pasożyt Ślęk należy zamknąć do do norek

Rolnik - chodowca świń, 2017-11-20 17:25:13

znaczy się u nas będą trzymane te stworzonka a ubijane za granicą ;)

nika, 2017-11-20 13:37:21BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@arszczecin-co ma Bóg do twojego bydełka z huraganu!-zlecić postPGRusom oprząt i nosić za politykami po "wiejskiej" papier...

jarki

19 godzin temu, Pałuczanin81 napisał: @arszczecinto lobbuj -chyba(na pewno?),że taki z Ciebie związkowiec jak Władziu.....