PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Jasiu , (...) z Koziej Wólki , odezwał ci się "były" , i co ? Dobrze cie zlokalizował u ojca Taeusza . Pfu, na te wasza religijnośc .

123, 2017-11-25 22:56:37

Jasiu, chłopcze:
1. to sa twoje interpretacje (możesz w nie wierzyć) ale kaczus tego nie powiedział
2. co to ma wspolengo z zarzutem o zamordowaniu brata
3. co ma piernik do wiatraka
3 (a powinno być 4) to znaczy kogo i kiedy oskarzono o zdrade?
4 (a powinno byc 5) co ma komisja Millera do sekcji zwłok????
Co do Gierka - dobrymi checiami piekło jest wybrukowane. najpierw było fajnie wydawało sie hajs na lewo i prawo. kłopoty przyszły pózniej z ogłoszeniem bankructwa wlacznie. tak samo jest dzis. jakies poje..ne pomysły z lotniskiem za 35 mld (po to żeby ukrasc 10%), jakiś wielki port koło Gdyni i jednocześnie przekop mierzei do Elblaga (kolejne miliardy). brakuje tylko portu marynarki wojennej w Radomiu. Wez ty sie chłopie obudz bo TVPiS zrobil ci wode z mozgu.A jak dawno pisałes ta prace dyplomowa? bo tak mi sie wydaje, ze nie dalej jak ze kilka lat temu?

kaszub, 2017-11-24 00:01:49

@Jaś, podejrzewam że jesteś studentem dziennikarstwa od rydzyka. Sąd wiesz , że jest różnica pomiędzy TW (tajnym współpracownikiem ), a donosicielem ? Tajny współpracownik wykonuje zadania (zlecone zadania) na rzecz służby, która go pozyskała do celów ochrony interesów państwa(niezależnie , ze państwem rządzi określona partia lub koalicja) . Donosiciel , to wada osobowości . W momencie ,w którym TW zaczyna się realizować jako donosiciel , jego teczki (pracy i operacyjna ) powinny iść do archiwum. Dla niezorientowanych (bo niby skąd rolnicy mieliby mieć taka wiedze ): TW (tajny współpracownik ) jest osobą umocowaną w przepisach o charakterze ustawowym, a donosiciel jest wada osobowości , charakteru, a czasem psychiki.

były , 2017-11-23 23:43:50

Kaszub.
1. Ludzie gorszego sortu - UBcja , donosicieli i inni TW, wszelkiej maści spekulanci którzy sprzeniewierzali i za bezcen przejmowali nasz wspólny majątek często pozostawiając pracowników ,lokatorów itd. bez warunków do godnego życia. Pisałem pracę dyplomową o tym jak u nas kraj "PRYWATYZOWALI"
2. Patrz odpowiedź na punkt 1.
3. Jak słuchałem ostatnio nagrań z prac komisji Millera jak sobie wersje ustalali to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że coś jest na rzeczy. Sprawdż sobie jak po 10.IV. nagle ruszyły prace przy NORD STREEM.
3. Co do mord zdradzieckich to kilka dni temu się okazało że dużo się nie mylił. Choć osobiście uważam że nie powinien był dać się wyprowadzić z równowagi tym cwaniaczkom.
4. A ze Smoleńskiem to się jeszcze okaże co się stało. Bo widać ze tamta komisja jest tak wiarygodna jak sekcje zwłok ofiar nadzorowane przez Kopacz. Zaś co do finansów to ty Gierka nie przypominaj bo choć komuch ale wiele w tym kraju zrobił, i mniej zadłużył kraj wbrew pozorom niż ta cała lewacko-liberalna zbieranina która nie dość że rozgrabiła to co on zbudował to jeszcze narobiła o wiele większych długów. Poczytaj sobie kto najbardziej zadłużył Polskę, i kto nam zafundował największe zadłużenie zagraniczne.

Jaś, 2017-11-23 22:23:13

@Miasto i właśnie to jest to. Ty uciekłeś bo bankrut byłeś przy tych przywilejach co piszesz. Teraz płaczesz tutaj z bólu tyłka.

Pogromca, 2017-11-23 21:54:17

Jak Gierek wzioł kredyty tez było super. jak sie rozdaje pieniadze to ludzie ida na zakupy, ale od tego gospodarka sie nie roziwija. ale co ja bede tłumaczył jak ty nie lapiesz podstawowych rzeczy. Co mnie obchodzi jakas gazeta - pytam - Kaczor mówil i robił to co opisałem czy nie mówił i nie robił? i mam w du..ie tamta partie kretaczy, łajdaków dbajacych o elity (własne) tak samo jak ta pisowska partię kretaczy i łajdaków dbajacych o elity (wlasne). z tym, że te gnoje z Pisu rozpie..ją panstwo. Szybko sie o tym przekonasz i wtedy nie terapeuta bedzie nam potrzebny.

kaszub, 2017-11-23 21:48:17

Kaszub stawiasz się, Musimy się koniecznie spotkać. Faktycznie Ucho prezesa jest bardzo opiniotwórcze. Te twoje " argumenty " to z Gazety tego co za zdrowie Kiszczaka pił? Popatrz na to co się z gospodarką Polską dzieje, jak się ludziom teraz żyje. Ale po twoim wpisie wnioskuje że tobie chyba gorzej bo ci emeryturę obniżyli. Ja wolę jak to ich nazywasz Gnoma i Maciorę niż tamta klikę która dbala tylko o inetresy "eit" i postkomunistów. A co do mało rozgarniętych to wątpię żeby większość wyborców taka była. Zastanawiałeś się Kaszub nad dobrym terapeutą? rozważ to . Z głębokim poważaniem!!!

Jaś, 2017-11-23 21:33:48

No i widac co to za Jaś. Nawet nie wie od czego płaci podatek VAT. A drze morde jak ksiegowy.

kaszub, 2017-11-23 21:21:58

Tak rozliczam vat ale wszystko zależy od tego jaką mam sprzedaż a że jest wysoka to jest i tak że dopłacam dla US vat do sprzedaży. A jeżeli chodzi o te wysokie podatki w mieście pewnie chodzi ci o dochodowy. Czemu ex min. finansów Rostowski wycofał się z planów wprowadzenia rolnikom podatku dochodowego? Bo wszystko by sobie odliczyli tak jak każdy przedsiębiorca, a wtedy już się wszystko samo nakręca i zamiast płacić uciekasz w inwestycje. I wtedy faktycznie można dołączyć do grona tych o których pisałeś ze płacą najmniejsze podatki.

Jaś, 2017-11-23 21:20:12

Jasiu a ty w ogóle mieszkasz w naszym kraju? Napisałem o co go posądzam. Mam dać przykłady? No dobra, poniewaz jestes jak widac mało rozgarnięty to proszę: ludzie gorszego sortu, my stoimy tamgdzie wtedy a oni tam gdzie stało ZOMO, zamordowaliście mi brata, mordy zdradzieckie, jesteśmy coraz bliżej prawy (a te prawde głosi maciora wybuchami parowkowo puszkowymi i innymi (...)...mi pomyslami), wchodzenie w du..pe Rydzykowi choć ten obraził jego bratowa i traktowanie kościoła jak panienki lekkich obyczajów i tak dalej. Ty sobie moze obejrzyj Ucho prezesa. moze cos załapiesz.

kaszub, 2017-11-23 21:15:40

Do Jasia: VAT to podatek neutralny dla przedsiębiorcy (w tym rolnika vatowca), który go tylko rozlicza. VAT płaci ostateczny nabywca towaru, a więc wszyscy konsumenci, w tym miastowi. Miastowi płacą jeszcze duże podatki osobiste w stosunku do swoich najczęściej marnych wynagrodzeń. Małe podatki płacą ludzie majętni.

Pracownik bagna, 2017-11-23 21:08:09

Miasto baranku Boży. Płacisz Vat od sprzedaży? Bo ja tak. Przypuszczam że ty o takich kwotach możesz pomarzyć ,plus inne daniny. A jeżeli chodzi o vat z zakupów to masz racje każdy go płaci tylko ty płacisz go w zakupach w biedronce a my na rolnicy średnio kilkadziesiąt i więcej tysi roczni w srodkach do produkcji rocznie. Teraz przelicz sobie ile procenta całego budżetu to vat, a potem ile z tego idzie na twój miejski socjal. I jak tak sobie dodasz jedno do drugiego to okazę się że sredniej wielkości gospodarstwo płaci rocznie tyle danin że można za to kupić małą klatke w miejskiej królikarni.

Jaś, 2017-11-23 20:47:16

Kaszub. Ty chyba masz kompleks małego Kazia. Jakich chcesz argumentów jak sam żadnych nie podałeś. Jak czytam wywody takich jak ty to jeden w jeden kopiuj-wklej to co wam do łbów nakładą. Tak plujesz na niego to zaszczyć mnie choć jednym argumentem co konkurencja dobrego dla nas zrobili. Chętnie wymienię się z tobą na argumenty. Wież mi to ty musiałbyś dużo poczytać i się historii nauczyć. Jakby ci się tylko poczytać chciało a nie tylko słuchać jedynie słusznych informacji.

Jaś, 2017-11-23 20:19:42

jak zwykle trafił sie mądry, uczciwy, szlachetny i prawdomówny. argumentu żadnego. wracaj Jasiu do szkoly. Co do gnoma - zaslepiony nienawiscia do kazdego o innym zdaniu, wyznaniowy hipokryta, moralny karzełek (jakich wielu było w historii XX wieku) z zapedami dyktatorskimi i otoczony wianuszkiem poslusznych idiotów.

kaszub, 2017-11-23 19:26:06

Kaszub. Ty i tobie podobni temu jak go nazwałeś " Małemu gnomowi " do pięt nie dorastasz.
I kto tu jest mały. A pitolisz jak twój krajan wiesz który ten Hyży Ruj. ot taka mała łamigłówka żebys swój intelekt rozwijał.

Jaś, 2017-11-23 18:03:56BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

przem

tylko raz posiałem kilka lat temu, 30 ar na próbę,  robactwo mszyca strasznie zjadło plon, fakt nie był opryskany

przem

@jarki ma rację, na drugą dawkę jest jeszcze czas, spokojnie do końca marca można czekać (zależy od regionu), choć w 2013 u siebie jak...