PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Dziadek Jasiek: proszę sięgnąć pamięcią, jak łapałeś małe rybki -gwoździki w każdej polskiej rzece, naganiając je do słoików ? Czyż dziś nie przeraża letnia cisza - brak pluskania i brak ławic narybku na płyciznach polskich cieków ? Europy zanieczyszczenie wód - czytajTennekes, Disaster in the making 2011

buzzAboutBees, 2017-12-04 11:07:17

do medyk: Durniu, który zszargałeś zaszczytne określenie medyk. Odnieś się do POZIOMÓW zanieczyszczenia wód substancjami, co zabijają życie bezkręgowców (tzw. non target). Za tym mikrokosmosem wzrastają/albo nie organizmy większe wg łańcucha pokarmowego. Aż do karpi, których tysiące, zanim staną się pszenico/kukurydzożerne - uzależnione są od ŻYCIA bezkręgowców w toni i przy dnie. Ale można krzyczeć: aj waj ptaki wyżarły ryby !

bentos z Doliny Baryczy, 2017-12-04 10:50:49

No wzdychaja wszystkie ptaki - idiotyzm

Lol, 2017-12-04 01:21:56

Ciekawe jakie to normy spełnia amerykańska żywność?
Karmią nasze świnie soją GMO a my staramy się być świętsi od papieża. W UE jest tylko 1/3 zarejstrowanych środków chemicznych co w USA Rozsadku trochę zalecam!

kris, 2017-12-03 21:43:05

nikt biznesu z ptaków nie ma więc kogo to obchodzi...

siusiak, 2017-12-03 14:31:06

Z tego co wiem, to w Polsce zabroniony jest handel i używanie zapraw neonikotynoidowych poza zaprawą do kartofli. Ptaszki są u nas więc bezpieczne, bo wątpię aby taka ptaszyna wykopała i łyknęła sadzeniaka. Wychodzi na to, że badacze hamerykańscy niech sami wreszcie zastosują się do swych badań, bo my jesteśmy dostosowani.
Niestety bezmyślnych kre,ty,nów jak @michał , którzy popierają w ciemno każde ostrzeżenie, czy zakaz dla polskiego rolnika płynący z zagranicy nigdy nie zabraknie.

medyk, 2017-12-03 09:52:16

Panie dziadku jaśku nie rozumiem skąd tyle cynizmu.Jeśli ma pan inne dane z pana naukowych badań to proponuję opublikować je i obalić teorie niedouczonych amerykańskich naukowców,co będą się tu wymądrzać skoro prawda jest zupełnie inna.

Michał, 2017-12-03 00:34:29

kanadyjscy, amerykańscy (USA) ....
Ile oni stosują ŚOR? Bo tam chyba limitów nie ma? Nie ma też żadnych obostrzeń w stosowaniu Środków Ochrony Roślin dopóki ktoś się nie zatruje z tego co kiedyś się dowiadywałem.

nika, 2017-12-02 11:16:50

przypomniała mi się anegdota o uczonym badającym słuch u much, wyrywał łapki i stwierdził, że po wyrwaniu ostatniej pary łapek mucha ogłuchła ponieważ już nie chciała chodzić, podobnie tłumaczą "ornitolodzy", że neonikotynoidy mają bardzo duży wpływ na małe ptaki śpiewające, bowiem wyjadają wysiane zaprawione neonikotynoidami ziarna kukurydzy na głebokości około 8 cm, pszenicy na głębokości ok. 2 cm i rzepaku na głębokości około 2 cm

dziadek jasiek, 2017-12-01 22:01:21BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Tak zobaczycie (nie mam polisy) odszkodowanie jak świnia niebo  My jesteśmy od płacenia składek udziałowcy od $$$

jarki

Ja bym musiał podać miejscowo mniej powiedzmy że jadę bieg wyrzej  Jedna odmiana musi zaczekać bo nie wiem czy zostanie  Mam...