PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Drobiarzu, nie manipuluj! Dyrektor podał dane po uwzględnieniu sprzedaży m.in. wspomnianych przez Ciebie łapek. Producenci karm dla psów i kotów to koncerny zachodnie, które w Polsce maja eldorado z powodu najniższych kosztów produkcji i wysokiej podaży surowca. Winni temu sa przede wszystkim Polacy, którzy trzymają bezrozumnie miliony psów i kotów w miastach, gdzie zwierzęta te nie przynoszą żadnego pożytku gospodarczego, a ich rotacja, głównie porzucanych psów, jest kołem zamachowym dla oszołomów, którzy wyżej stawiają psią i kocią rodzinę od rodziny ludzkiej. Tu wszystko stoi na głowie. Porównaj sobie, ile - zarejestrowanych - psów jest w ponad 80-milionowych Niemczech, a ile w 35-milionowej Polsce. Te dane są porażające. Głupota naszych rodaków woła o pomstę.

Obserwator, 2017-12-04 18:02:00

Problem leży pod stronie państwa. Takie fermy powinny być odsunięte od każdego domostwa co najmniej 1 kilometr. W Polsce można sobie taką fermę postawić nawet 4 metry od granicy sąsiadującego domu jednorodzinnego. Raporty środowiskowe to pic na wodę za pieniądze inwestorów.

Loka, 2017-12-04 09:56:35

ŻRĄ MIĘSO I KIEŁBASĘ, CHODZĄ W SKÓRZANYCH BUTACH I WYDAJE IM SIĘ ŻE JAK TO W SKLEPIE KUPILI, TO PEWNIE ZE STAROŚCI TE ZWIERZĘTA ZDECHŁY. POWODZENIA ŻYCZĘ.

ŁASZA, 2017-12-04 09:00:23

Modus
No i widzisz kłamczuchu po co te kłamstwa. Szkodnikiem jesteś ty. Działasz na szkodę narodu polskiego i Polaków. A co do zwierząt to ja mogę powiedzieć bardzo dużo bo mam z nimi doczynienia od najmłodszych lat. Co to za różnica czy są u nas hodowane czy za granicą. No ale trzeba zaspokoić ego obrońców a oni muszą spłacić swój dług wobec lobby. Ludzie nie są ważni niech zdychają na bezrobociu.

Polaczek, 2017-12-03 16:52:35

Polaczek ty nie wiesz co to jest wogule istota żyjąca ty tylko potrafisz liczyć zyski za hodowle drobiu ciebie tylko kasa interesuje szkodnik.

modus, 2017-12-03 12:57:19

@Drobiarz
Wiele zakładów ? ile 5% czy 10% ? po co ta propaganda z otwartych klatek jesteś ? Jak ci kundel zdechnie to zawieź go do firmy utylizującej padłe zwierzęta i odpady poprodukcyjne pochodzenia zwierzęcego a zobaczysz ile to kosztuje. Za małego psa płaci się 250 zł !!! to wyobraź sobie jakie są koszta utylizowania tysięcy ton odpadów pochodzenia zwierzęcego.

Polaczek, 2017-12-02 22:25:39

700 tysięcy ton odpadów trafi, co rok do zachodnich koncernów działających w Polsce w sektorze utylizacji? Łącznie z tego powodu wyniki polskiej branży drobiarskiej pogorszą się o 140 mln złotych? Co ten Dominiak wymyślił? Wiele zakładów przetwórczych nie sprzedaje odpadów futerkowcom, ale producentom karmy dla zwierząt domowych lub łapki kur Chińczykom. Nie kłam dyrektorze.

Drobiarz, 2017-12-02 21:41:55BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

przem

Rolnicy przechodzą na VAT wyłącznie podczas dużych inwestycji nikt w "normalnych" warunkach nie przejdzie na Vat bo ma taki...

arszczecin

2 godziny temu, sapek napisał: ... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola...