PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

A gdzie są zajebiste przyczepy z Pronaru pytam się????

lukas, 2017-12-21 15:38:22

Dobra dobra ale jest pewna różnica między takimi firmami jak Samasz, Wielton czy Metaltech, które specjalizują się w pewnej grupie maszyn i robią robotę po prostu dobrze a cenę (jak na warunki zachodnie) kalkulują w opór konkurencyjną... a totalnym szrotem, który był jest i będzie egzotyką jak dla nas kacapskie wynalazki

robson, 2017-12-17 22:49:26

@ajato
Wcale że bo nie. W Niemczech bardzo dużo możesz spotkać polskiej produkcji przyczep, talerzówek czy agregatów, niemiec woli zapłacić 4x razy a jakościowo prawie to samo.
Jak przyjrzysz sobie maszynom Horsch czy Vaderstadt też szału niema, cienka rama, elementy robocze z jednej i tej samej fabryki a koszt 26 tyś euro zamiast 4,5 tyś eur.

pimpuś, 2017-12-17 16:54:16

Na zachodzie polskie maszyny traktują tak samo jak my traktujemy ruskie/kacapskie maszyny. Dla nich to jeszcze egzotyka.

ajato, 2017-12-17 15:42:38

A po co portal rolniczy ma poświęcać uwagę produkcji autobusów? Zwłaszcza, że pod tym względem rozpoznawalną na CAŁYM ŚWIECIE marką jest Solaris, o której nie trzeba specjalnie pisać bo ich autobusy w dużych ilościach jeżdżą po różnych światowych metropoliach... A ten elektryczny wózek zna każdy kto kiedykolwiek pracował w jakimś większym zakładzie, zwłaszcza w ubiegłym stuleciu, co druga huta klepała podobne konstrukcje... Na zachodzie takie pojazdy też są bardzo dobrze znane np. Liger takie robi

robson, 2017-12-17 11:50:58BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Baranowo rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Do mnie jeszcze nie dojechali,bo to już wielkopolska ,ale są juz blisko