PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

ZAPOWIEDZI

 • 20-21 sierpnia 2016 Wilkowice

  Kolejna ROLTECHNIKA już w sierpniu

  Odbywanie się Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA w ostatni weekend sierpnia stało się już tradycją. W tym roku XI odsłona tego wspaniałego eventu połączona z XV edycją Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka będzie miała miejsce w dniach 20-21 sierpnia 2016 roku w Wilkowicach.

 • 06 września 2016 Ostrów Mazowiecka

  II edycja konferencji „Nowoczesna produkcja mleka”

  Redakcja miesięcznika „Farmer” i portalu farmer.pl zaprasza na II edycję konferencji „Nowoczesna produkcja mleka”, która tym razem odbędzie się 6 września w Podborzu koło Ostrowi Mazowieckiej w Hotelu Nad Stawem.

 • 20 września 2016 Warszawa

  „Rola zootechniki w naukach przyrodniczych”

  Konferencja „Rola zootechniki w naukach przyrodniczych” organizowana w ramach Jubileuszu 65-lecia istnienia Wydziału Nauk o Zwierzętach oraz obchodów 200-lecia SGGW w Warszawie pod honorowym patronatem Jego Magnificencji Rektora SGGW odbędzie się w dniu 20 września 2016 r. w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie.

 • 21-23 września 2016 Warszawa

  Zjazd PTZ "Innowacyjność nauk o zwierzętach w XXI wieku"

  W dniach 21-23.09.2016r. Warszawskie Koło Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego oraz Wydział Nauk o Zwierzętach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zapraszają do udziału w LXXXI Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego. Patronem Honorowym przedsięwzięcia jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałek Województwa Mazowieckiego i J.M. Rektor Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

 • 23-26 września 2016 Bednary

  Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW

  W dniach 23-26 września 2016 już po raz osiemnasty w Bednarach koło Poznania (gmina Pobiedziska) odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW – jedna z największych rolniczych imprez plenerowych w Europie.

RELACJE

 • Producenci trzody chcą się rozwijać

  Taki wniosek można wysnuć po wczorajszej konferencji organizowanej przez redakcję "Farmera": Nowoczesna Produkcja – Świnie, która odbyła się w Licheniu Starym. Przybyło na nią blisko stu producentów trzody, chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat różnych aspektów produkcji świń.

 • Przez innowacyjnośc do sukcesu - Głodni wiedzy i informacji

  Dobiegła końca piąta edycja konferencji regionalnych "Przez innowacyjność do sukcesu" organizowanych przez redakcję "Farmera". Zaproponowana przez nas tematyka została przyjęta z dużym zainteresowaniem, czego najlepszymi dowodami były: wysoka frekwencja wśród rolników, wiele pytań do prelegentów i dyskusje.

 • Jak wspomóc regenerację rzepaku?

  W tym roku rzepaki wyglądają bardzo różnie i każdorazowo trzeba zanalizować stan własnej plantacji. Część liści rośliny stracą w wyniku przemarznięcia i dlatego trzeba będzie zadziałać tak, by wspomóc roślinę w jej odbudowie.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

  • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
  • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
  • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
  • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Czasem też się zastanawiam, że zastosowana przez Panią Agnieszkę metoda ochrony upraw byłaby najlepsza.

arszczecin

Paluczan, ale żeś kurcze pocisnal. A za 500 + rata na nowego johna bedzie

arszczecin

http://forum.lowiecki.pl/read.php?f=21&i=115473&t=115473 Trochę piepszenja myśliwców. Znow p. Jaworowicz.znów myśliwce. Jak to Pawlak...