ZAPOWIEDZI

 • 25-26 kwietnia 2015

  XXIII Targi Rolne AGROTECHNIKA 2015

  Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach 25 i 26 kwietnia br. organizuje XXIII już Targi Rolne AGROTECHNIKA. Targi te – to spotkanie nauki z praktyką. To czas i miejsce na promocję najnowszych osiągnięć nauki i techniki w dziedzinach dotyczących rolnictwa.

 • 15-17 maja 2015 Poznań

  XXVII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych - wielkie święto dla hodowców już w maju!

  Największa w kraju ocena zwierząt, czempiony i wiceczempiony w różnych kategoriach, prezentacja nowości, maszyn i urządzeń niezbędnych do hodowli, a także wyposażenia budynków inwentarskich – to wszystko i wiele więcej będzie można zobaczyć podczas XXVII Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, która odbędzie się w dniach 15-17 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Program trzydniowego wydarzenia urozmaicą m.in. wykłady, seminaria, kiermasz żywności tradycyjnej i regionalnej oraz liczne akacje dla najmłodszych.

 • 27 maja 2015 - 27 kwietnia 2015

  ProOptiBeef – prekursor inteligentnego rozwoju

  27 maja 2015 r. w Centrum Wodnym SGGW odbędzie się Międzynarodowa Konferencja podsumowująca realizację Projektu ProOptiBeef. Organizatorem spotkania jest Konsorcjum Naukowo-Przemysłowe: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie oraz Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego.

 • 06-07 czerwca 2015 Lubań k. Kościerzyny woj.pomorskie

  XXIV Targi Rolno-Przemysłowe

  Targi Rolno-Przemysłowe, które będą organizowane 6-7 czerwca 2015 r. już po raz XXIV, z roku na rok nabierają coraz to większych rozmiarów.

RELACJE

 • Rolnicy chcą się kształcić

  Tłumy rolników, dziesiątki pytań do prelegentów i gorące dyskusje agrotechniczne. Tak można w skrócie podsumować przebieg konferencji "Przez innowacyjność do sukcesu", zorganizowanej przez redakcję w Przysieku. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również spotkanie w Lidzbarku.

 • Relacja z konferencji Farmera w Przysieku

  Tłumy rolników. Dziesiątki pytań do prelegentów i gorące dyskusje agrotechniczne. Tak można w skrócie podsumować przebieg ostatniej konferencji „Przez innowacyjność do sukcesu” zorganizowanej przez redakcję Farmera i Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

 • Wrocław i Dolsk już za nami

  Cieszy nas niezmiernie ogromne zainteresowanie, jakie wzbudzają wśród rolników Konferencje Regionalne organizowane przez redakcję "Farmera". W tegorocznej edycji zaplanowaliśmy 6 spotkań w różnych rejonach Polski. Za nami dwa z nich, we Wrocławiu i Dolsku (woj. wielkopolskie). Przed nami jeszcze konferencje w: Przysieku (woj. kujawsko- -pomorskie), Lidzbarku (woj. warmińsko-mazurskie), Zamościu i w Gniewie (woj. pomorskie).

 • Maszyny muszą zarabiać

  Sam zakup choćby najbardziej wydajnej i nowoczesnej maszyny niekoniecznie musi wiązać się ze zwiększeniem opłacalności produkcji.

 • „Farmer” w Kętrzynie

  Specyficzne rolnictwo, szczególni uczestnicy kolejnej konferencji „Farmera”, zorganizowanej w Kętrzynie 25 lutego.

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

GIEŁDA MASZYN, POJAZDÓW, USŁUG

TU KUPISZ FARMERA

WASZYM ZDANIEM

 • Bzdury u nas w wiosce BORZĘCIN POWIAT BRZESKO MAŁOPOLSKA ROBRT.G. Pracują za granicą ziemie obrabia sąsiad on ubezpieczony w KRUS Lub pracuje...

  rolno, 2015-04-25 07:31 w: KRUS nie jest dla rolnika pracującego

  Kazali siać bobowate ciekawe kto to teraz zje KE ?

  łubinek, 2015-04-25 00:44 w: KE zezwoliła na import 19 GMO, w tym stosowanych w żywności i paszy

  Żartów sobie nie robię prawdę piszę...chyba że ktoś kupuje podrobione środki to wtedy tak ma sama chwastologia na polu...

  Andrew, 2015-04-24 22:52 w: Preparaty do zwalczania miotły zbożowej w pszenicy ozimej

 • gleba była badana ale niestety tylko ma makroelementy jeśli chodzi o niedobory mikro to jest pewne że w moich glebach ich brakuje najgorzej jest na...

  jarki, 24.04.2015 09:45 w: odżywki

  Florovit też stosowałem na nędzne zboża. Poprawiły się ale czy to od tego trudno powiedzieć. Asahi w tym roku aplikował mój kolega w rzepaku razem...

  ikcomas, 23.04.2015 22:33 w: odżywki

  Nie testowałem, ale takie wynalazki nie sądzę że pomogą Kiedyś mi rolnik, tłumaczył że asahi mu w ziemniakach pomaga. Stosujecie mikroelementy ,...

  suzin, 23.04.2015 20:23 w: odżywki