ZAPOWIEDZI

 • 18-19 kwietnia 2015 Szepietowo

  Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie

  Chcesz sprawnie przygotować się do sezonu ogrodniczego? Szukasz unikalnych nasadzeń? Przyjedź do Szepietowa, 18 i 19 kwietnia Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, organizuje Wiosenne Targi Ogrodnicze. Dla zwiedzających przygotowaliśmy moc atrakcji m.in.: wystawy, pokazy, konkursy i bogatą ofertę wystawienniczą. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 • 25-26 kwietnia 2015

  XXIII Targi Rolne AGROTECHNIKA 2015

  Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach 25 i 26 kwietnia br. organizuje XXIII już Targi Rolne AGROTECHNIKA. Targi te – to spotkanie nauki z praktyką. To czas i miejsce na promocję najnowszych osiągnięć nauki i techniki w dziedzinach dotyczących rolnictwa.

 • 15-17 maja 2015 Poznań

  Hodowlana ekstraklasa – zapraszamy na KWZH 2015

  Profesjonalna ocena zwierząt hodowlanych, czempiony i wiceczempiony, pokazy maszyn i urządzeń niezbędnych do hodowli oraz budynków inwentarskich, nowoczesne rozwiązania dla każdego gospodarstwa – jak widać tegoroczne spotkanie branży hodowlanej zapowiada się naprawdę imponująco.

 • 06-07 czerwca 2015 Lubań k. Kościerzyny woj.pomorskie

  XXIV Targi Rolno-Przemysłowe

  Targi Rolno-Przemysłowe, które będą organizowane 6-7 czerwca 2015 r. już po raz XXIV, z roku na rok nabierają coraz to większych rozmiarów.

RELACJE

 • Rolnicy chcą się kształcić

  Tłumy rolników, dziesiątki pytań do prelegentów i gorące dyskusje agrotechniczne. Tak można w skrócie podsumować przebieg konferencji "Przez innowacyjność do sukcesu", zorganizowanej przez redakcję w Przysieku. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również spotkanie w Lidzbarku.

 • Relacja z konferencji Farmera w Przysieku

  Tłumy rolników. Dziesiątki pytań do prelegentów i gorące dyskusje agrotechniczne. Tak można w skrócie podsumować przebieg ostatniej konferencji „Przez innowacyjność do sukcesu” zorganizowanej przez redakcję Farmera i Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

 • Wrocław i Dolsk już za nami

  Cieszy nas niezmiernie ogromne zainteresowanie, jakie wzbudzają wśród rolników Konferencje Regionalne organizowane przez redakcję "Farmera". W tegorocznej edycji zaplanowaliśmy 6 spotkań w różnych rejonach Polski. Za nami dwa z nich, we Wrocławiu i Dolsku (woj. wielkopolskie). Przed nami jeszcze konferencje w: Przysieku (woj. kujawsko- -pomorskie), Lidzbarku (woj. warmińsko-mazurskie), Zamościu i w Gniewie (woj. pomorskie).

 • Maszyny muszą zarabiać

  Sam zakup choćby najbardziej wydajnej i nowoczesnej maszyny niekoniecznie musi wiązać się ze zwiększeniem opłacalności produkcji.

 • „Farmer” w Kętrzynie

  Specyficzne rolnictwo, szczególni uczestnicy kolejnej konferencji „Farmera”, zorganizowanej w Kętrzynie 25 lutego.

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

GIEŁDA MASZYN, POJAZDÓW, USŁUG

TU KUPISZ FARMERA

WASZYM ZDANIEM