ZAPOWIEDZI

 • Mieczewo

  Dni Kukurydzy i Ziemniaka

  27 sierpnia 2015 r. godz. 11.00 w miejscowości Mieczewo k. Kórnika (woj. wielkopolskie) na polach Gospodarstwa Rolnego Albert Waligóra odbędą się już po raz kolejny Dni Kukurydzy i Ziemniaka.

 • 05-06 września 2015 Siedlce

  Dni Siedlec 2015

  XXII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym, XI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych pod hasłem: Mazowiecka wieś – przedsiębiorcza i innowacyjna Siedlce, 5-6 września 2015 r.

 • 06-07 września 2015 Morąg

  Dożynki Gminne w Morągu

  Dożynki Gminne w Morągu odbędą się 6 września 2015 r. wgodz. 22:30 Zespół FAKTORz

 • Warszawa

  III Kongres Nauk Rolniczych "Nauka - Praktyce"

  III Kongres Nauk Rolniczych "Nauka - Praktyce" pod hasłem "Badania naukowe w procesie kształtowania polskiej wizji Wspólnej Polityki Rolnej i Wspólnej Polityki Rybackiej".

 • 18-20 września 2015 Bednary

  Targi AGRO SHOW Bednary 2015

  XVII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2014 odbędzie się w dniach 18-21 września 2015r. w Bednarach.

RELACJE

 • Mikotoksyny poważnym zagrożeniem dla zwierząt

  O szkodliwości mikotoksyn oraz sposobach neutralizacji zagrożenia związanego z ich obecnością w paszach dla zwierząt rozmawiano na konferencji Alltech Mycotoxin Blitz, która odbyła się w dniach 22 – 24 kwietnia w Łodzi.

 • Rolnicy chcą się kształcić

  Tłumy rolników, dziesiątki pytań do prelegentów i gorące dyskusje agrotechniczne. Tak można w skrócie podsumować przebieg konferencji "Przez innowacyjność do sukcesu", zorganizowanej przez redakcję w Przysieku. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również spotkanie w Lidzbarku.

 • Relacja z konferencji Farmera w Przysieku

  Tłumy rolników. Dziesiątki pytań do prelegentów i gorące dyskusje agrotechniczne. Tak można w skrócie podsumować przebieg ostatniej konferencji „Przez innowacyjność do sukcesu” zorganizowanej przez redakcję Farmera i Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

 • Wrocław i Dolsk już za nami

  Cieszy nas niezmiernie ogromne zainteresowanie, jakie wzbudzają wśród rolników Konferencje Regionalne organizowane przez redakcję "Farmera". W tegorocznej edycji zaplanowaliśmy 6 spotkań w różnych rejonach Polski. Za nami dwa z nich, we Wrocławiu i Dolsku (woj. wielkopolskie). Przed nami jeszcze konferencje w: Przysieku (woj. kujawsko- -pomorskie), Lidzbarku (woj. warmińsko-mazurskie), Zamościu i w Gniewie (woj. pomorskie).

 • Maszyny muszą zarabiać

  Sam zakup choćby najbardziej wydajnej i nowoczesnej maszyny niekoniecznie musi wiązać się ze zwiększeniem opłacalności produkcji.

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

WASZYM ZDANIEM