ZAPOWIEDZI

 • 19 listopada 2015 Warszawa

  Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym

  Miesięcznik „Farmer” oraz portale farmer.pl i sadyogrody.pl mają zaszczyt zaprosić na kolejną, III edycję konferencji – „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym” – skierowaną do producentów rolnych w Polsce.

 • 19 listopada 2015 Warszawa

  Konferencja Sady i ogrody na Narodowym

  Portal sadyogrody.pl po raz pierwszy organizuje konferencję „Sady i ogrody”, która odbędzie się w ramach projektu miesięcznika Farmer i portalu farmer.pl „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym” – III Edycja.

  19 listopada 2015 r., Warszawa, PGE Narodowy

RELACJE

 • Mikotoksyny poważnym zagrożeniem dla zwierząt

  O szkodliwości mikotoksyn oraz sposobach neutralizacji zagrożenia związanego z ich obecnością w paszach dla zwierząt rozmawiano na konferencji Alltech Mycotoxin Blitz, która odbyła się w dniach 22 – 24 kwietnia w Łodzi.

 • Rolnicy chcą się kształcić

  Tłumy rolników, dziesiątki pytań do prelegentów i gorące dyskusje agrotechniczne. Tak można w skrócie podsumować przebieg konferencji "Przez innowacyjność do sukcesu", zorganizowanej przez redakcję w Przysieku. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również spotkanie w Lidzbarku.

 • Relacja z konferencji Farmera w Przysieku

  Tłumy rolników. Dziesiątki pytań do prelegentów i gorące dyskusje agrotechniczne. Tak można w skrócie podsumować przebieg ostatniej konferencji „Przez innowacyjność do sukcesu” zorganizowanej przez redakcję Farmera i Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

 • Wrocław i Dolsk już za nami

  Cieszy nas niezmiernie ogromne zainteresowanie, jakie wzbudzają wśród rolników Konferencje Regionalne organizowane przez redakcję "Farmera". W tegorocznej edycji zaplanowaliśmy 6 spotkań w różnych rejonach Polski. Za nami dwa z nich, we Wrocławiu i Dolsku (woj. wielkopolskie). Przed nami jeszcze konferencje w: Przysieku (woj. kujawsko- -pomorskie), Lidzbarku (woj. warmińsko-mazurskie), Zamościu i w Gniewie (woj. pomorskie).

 • Maszyny muszą zarabiać

  Sam zakup choćby najbardziej wydajnej i nowoczesnej maszyny niekoniecznie musi wiązać się ze zwiększeniem opłacalności produkcji.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

WASZYM ZDANIEM

 • Wasz czas już się kończy, nie przekroczycie progu wyborczego, chyba, ze uda się Wam psim swędem, poprzez głosy oddane na Waszą partię przez...

  kobra, 2015-10-10 15:33 w: Pikieta związkowców z ARiMR pod ministerstwem rolnictwa

  ssij bąka bido

  Edek, 2015-10-10 14:14 w: Pracownicy ARiMR protestowali w Warszawie

  Nie ma szans wysiewu wapna tym rozsiewaczem tak jak naszymi rcw,ponieważ wilgotne wapno się zawiesza w skośnej konstrukcji. Do wapna tylko...

  Edek, 2015-10-10 14:03 w: Rauch Axent 100.1 - nowy rozsiewacz wielkogabarytowy

 • -4*C oj pogoda pisze nam scenariusz Hu hu ha idzie zima ......

  jarki, 10.10.2015 08:16 w: pogoda

  Firma Topservice zajmuje się dystrybucją części do maszyn rolniczych (CAT, JCB, VOLVO, WEIDEMANN) oraz realizuje usługi z zakresuserwisowania oraz...

  topolski24, 09.10.2015 11:07 w: Serwis maszyn

  @ar Ja też myślałem że strączkowych jest wiele więcej jak się spodziewano Nawet przyjmowałem że o 50% więcej Słowem kolejny raz okazuje się że...

  jarki, 09.10.2015 10:36 w: łubin