PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

ZAPOWIEDZI

 • 25-26 czerwca 2016 Szepietowo

  Największe targi rolnicze północno-wschodniej Polski

  Kilkuset wystawców krajowych i zagranicznych, prawie 1000 zwierząt hodowlanych, dwa dni wypełnione pokazami, konkursami, spotkaniami edukacyjnymi i handlowymi – tak w dużym skrócie przedstawia się program największego w północno-wschodniej Polsce wydarzenia branży rolniczej. Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych odbędzie się 25 i 26 czerwca 2016 r. na terenie Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

 • 20 września 2016 Warszawa

  „Rola zootechniki w naukach przyrodniczych”

  Konferencja „Rola zootechniki w naukach przyrodniczych” organizowana w ramach Jubileuszu 65-lecia istnienia Wydziału Nauk o Zwierzętach oraz obchodów 200-lecia SGGW w Warszawie pod honorowym patronatem Jego Magnificencji Rektora SGGW odbędzie się w dniu 20 września 2016 r. w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie.

 • 23-26 września 2016 Bednary

  Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW

  W dniach 23-26 września 2016 już po raz osiemnasty w Bednarach koło Poznania (gmina Pobiedziska) odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW – jedna z największych rolniczych imprez plenerowych w Europie.

RELACJE

 • Producenci trzody chcą się rozwijać

  Taki wniosek można wysnuć po wczorajszej konferencji organizowanej przez redakcję "Farmera": Nowoczesna Produkcja – Świnie, która odbyła się w Licheniu Starym. Przybyło na nią blisko stu producentów trzody, chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat różnych aspektów produkcji świń.

 • Przez innowacyjnośc do sukcesu - Głodni wiedzy i informacji

  Dobiegła końca piąta edycja konferencji regionalnych "Przez innowacyjność do sukcesu" organizowanych przez redakcję "Farmera". Zaproponowana przez nas tematyka została przyjęta z dużym zainteresowaniem, czego najlepszymi dowodami były: wysoka frekwencja wśród rolników, wiele pytań do prelegentów i dyskusje.

 • Jak wspomóc regenerację rzepaku?

  W tym roku rzepaki wyglądają bardzo różnie i każdorazowo trzeba zanalizować stan własnej plantacji. Część liści rośliny stracą w wyniku przemarznięcia i dlatego trzeba będzie zadziałać tak, by wspomóc roślinę w jej odbudowie.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Burze chodziły od południa i tyle padało, że siano zebrałem. Teraz chmura dostała dziurę i w 40 minut 32mm. Żyta się kłaniają.

Jakub Kamil Nowak

Uprzejmie przypominam o ankiecie Pozdrawiam serdecznie!

jarki

Na dziś dla nas to bardzo dobra wiadomość Brytyjczycy często byli świętą krową płacili mniejszą składkę Wielokrotnie blokowali subsydia na...