PARTNERZY PORTALU

ZAPOWIEDZI

RELACJE

 • Nowoczesna produkcja mleka – w jakim kierunku zmierza?

  Za nami kolejna konferencja Farmera z cyklu produkcji zwierzęcej pt. „Nowoczesna produkcja mleka”, która stanowiła platformę wymiany wiedzy i doświadczeń dotyczących produkcji mleka, jak również okazję do zastanowienia się nad przyszłością branży mleczarskiej w nowej rzeczywistości.

 • Producenci świń chcą się specjalizować

  Wielotorowa dyskusja na temat szans ale i problemów krajowego sektora trzody chlewnej. Dużo praktycznych wskazówek dotyczących możliwości dofinasowania ale i sfinansowania inwestycji, porady w zakresie wyposażenia chlewni, efektywnego żywienia oraz zarządzania stadem loch. Tak było na ostatniej konferencji Farmera pt. „Nowoczesna produkcja – Świnie”.

 • Mikotoksyny poważnym zagrożeniem dla zwierząt

  O szkodliwości mikotoksyn oraz sposobach neutralizacji zagrożenia związanego z ich obecnością w paszach dla zwierząt rozmawiano na konferencji Alltech Mycotoxin Blitz, która odbyła się w dniach 22 – 24 kwietnia w Łodzi.

 • Rolnicy chcą się kształcić

  Tłumy rolników, dziesiątki pytań do prelegentów i gorące dyskusje agrotechniczne. Tak można w skrócie podsumować przebieg konferencji "Przez innowacyjność do sukcesu", zorganizowanej przez redakcję w Przysieku. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również spotkanie w Lidzbarku.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Test przezimowania wypadł bardzo dobrze-wszystkie rośliny nie żywe

Pałuczanin81

albo w CN pomylili silosy.Desamo kuzyna pod talerzówkę,Joker na siano

Pałuczanin81

U mnie we wsi w latach 60-tych XX wieku we wrześniu posiali pszenice z targu-okazała się jara,wiec w październiku w to wsiali ozimą..i były...