PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

ZAPOWIEDZI

 • 01 marca 2016 - 30 czerwca 2016 Warszawa

  Obchody 200-lecia SGGW

  Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zainaugurowała obchody 200-lecia kształcenia 1 marca 2016 roku uroczystym Balem 200-lecia, który odbył się w Auli Kryształowej SGGW. Główne obchody związane z tym wydarzeniem potrwają do 22 maja br.

 • 02 czerwca 2016 Pawłowice k. Leszna

  Zielone Pola - PAWŁOWICE 2016

  TEGO JESZCZE NIE BYŁO!
  PRZEGLĄD ODMIAN I TECHNOLOGII NA 85 HA
  Wyjątkowe wydarzenie w Polsce odbywające się na obszarze ok. 85 hektarów i obejmujące kolekcje odmian oraz doświadczenia w uprawie rzepaków, zbóż oraz kukurydzy. • 03-24 czerwca 2016

  Zapraszamy na Dni Pola PROCAM Polska 2016

  Dni Pola jak co roku będą wprowadzeniem w nowy sezon siewów jesiennych z zakresu agrotechniki, nasiennictwa i ochrony roślin. Ponieważ wszyscy będziemy przed wyborem odmian zarówno zbóż ozimych, jak i rzepaku ozimego, jednym z głównych wykładów będzie omówienie przez Dział Nasienny PROCAM wartości użytkowej dedykowanych do danego regionu odmian.

 • 11-12 czerwca 2016 Płońsk

  XVII Mazowieckie Dni Rolnictwa 11-12 czerwca 2016 roku

  Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku zaprasza w dniach 11-12 czerwca 2016 roku na XVII Mazowieckie Dni Rolnictwa i Mazowiecką Wystawę Zwierząt Hodowlanych. Największe na Mazowszu targi rolne organizowane pod patronatem ministra rolnictwa i rozwoju wsi, wojewody mazowieckiego, marszałka województwa mazowieckiego cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i zwiedzających, wśród których znajdują się beneficjenci naszych usług – rolnicy i mieszkańcy obszarów wiejskich.

 • 14 czerwca 2016 Licheń Stary

  Nowoczesna produkcja – świnie

  Miesięcznik „Farmer” oraz portal farmer.pl po raz drugi organizują konferencję „Nowoczesna produkcja – świnie”. Spotkanie jest dedykowane producentom trzody chlewnej. Ubiegłoroczna konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że tegoroczna powtórzy ten sukces. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

RELACJE

 • Przez innowacyjnośc do sukcesu - Głodni wiedzy i informacji

  Dobiegła końca piąta edycja konferencji regionalnych "Przez innowacyjność do sukcesu" organizowanych przez redakcję "Farmera". Zaproponowana przez nas tematyka została przyjęta z dużym zainteresowaniem, czego najlepszymi dowodami były: wysoka frekwencja wśród rolników, wiele pytań do prelegentów i dyskusje.

 • Jak wspomóc regenerację rzepaku?

  W tym roku rzepaki wyglądają bardzo różnie i każdorazowo trzeba zanalizować stan własnej plantacji. Część liści rośliny stracą w wyniku przemarznięcia i dlatego trzeba będzie zadziałać tak, by wspomóc roślinę w jej odbudowie.

 • Przez innowacyjność do sukcesu z "Farmerem" po raz V

  Trwają konferencje regionalne „Farmera”. Wrocław już za nami. Teraz zapraszamy do Dolska!
  Dlaczego warto uczestniczyć w konferencjach regionalnych „Farmera”? Zobacz, jak wyglądało tegoroczne spotkanie we Wrocławiu i zgłoś się na najbliższą konferencję w Dolsku.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

turbo

Witam.co koledzy polecacie posiać po łubinie wąskolistnym....zaznaczam,nie pszenica.Łubin uprawiany na ziarno paszowe??Może żyto Hybryda?? troszke...

fortress

Cena: 210.000 zł za sztukę (po pełnej regeneracji, na oryginalnych częściach producenta, wykonana przez doświadczony i wyspecjalizowany zakład w...

turbo

Co tam Panowie po fachu w łubinach.Ja w tym roku siałem łubin pierwszy raz i nie wiem co wyjdzie Ziemia 4,4b i troszke 5kl.Przed siewem 150/N na...