PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

ZAPOWIEDZI

 • 06 września 2016 Ostrów Mazowiecka

  II edycja konferencji „Nowoczesna produkcja mleka”

  Redakcja miesięcznika „Farmer” i portalu farmer.pl zaprasza na II edycję konferencji „Nowoczesna produkcja mleka”, która tym razem odbędzie się 6 września w Podborzu koło Ostrowi Mazowieckiej w Dworku Nad Stawem przy ul. Zambrowskiej 43.

 • 20 września 2016 Warszawa

  „Rola zootechniki w naukach przyrodniczych”

  Konferencja „Rola zootechniki w naukach przyrodniczych” organizowana w ramach Jubileuszu 65-lecia istnienia Wydziału Nauk o Zwierzętach oraz obchodów 200-lecia SGGW w Warszawie pod honorowym patronatem Jego Magnificencji Rektora SGGW odbędzie się w dniu 20 września 2016 r. w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie.

 • 21-23 września 2016 Warszawa

  Zjazd PTZ "Innowacyjność nauk o zwierzętach w XXI wieku"

  W dniach 21-23.09.2016r. Warszawskie Koło Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego oraz Wydział Nauk o Zwierzętach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zapraszają do udziału w LXXXI Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego. Patronem Honorowym przedsięwzięcia jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałek Województwa Mazowieckiego i J.M. Rektor Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

 • 23-26 września 2016 Bednary

  Największa w Europie plenerowa wystawa rolnicza

  Przed nami osiemnasta edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW, która organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 23-26 września w Bednarach koło Poznania.

 • 12-13 listopada 2016 Gajewniki k. Zduńskiej Woli

  Wystawa alpak i konferencja „Alpaki - Nauka w praktyce”

  Alpaca Day to dwudniowa impreza dla hodowców i miłośników alpak. W tym roku spotkamy w sercu polskiego włókiennictwa czyli w woj. łódzkim, a dokładnie w Gajewnikach k. Zduńskiej Woli.

 • 25-27 listopada 2016 Nadarzyn

  Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie

  Centralne Targi Rolnicze, które odbędą się w Centrum Targowym Ptak w Nadarzynie, w dniach 25–27 listopada 2016 pod patronatem honorowym ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela oraz Ministerstwa Rozwoju organizowane są przy współpracy z organizacjami zrzeszającymi rolników oraz producentów maszyn i środków do produkcji rolnej, którzy prezentować będą partnerom krajowym i zagranicznym swój potencjał produkcyjny oraz możliwości sprzedażowe.

 • Na produkcji żywca wołowego da się zarobić

  Kryzys w sektorze mleka powoduje, że wielu rolników szuka alternatywnych źródeł dochodu. Jak mówi Jerzy Wierzbicki, prezes PZPBM, możliwości jest kilka. Hodowcy bydła mogą np. odpajać cielęta opasowe, bądź produkować żywiec wołowy. O tym jak otrzymywać nawet 15 zł za WBC będzie można dowiedzieć się 6 września podczas konferencji Farmera pt. "Nowoczesna produkcja mleka” w Podborzu koło Ostrowi Mazowieckiej.

RELACJE

 • Producenci trzody chcą się rozwijać

  Taki wniosek można wysnuć po wczorajszej konferencji organizowanej przez redakcję "Farmera": Nowoczesna Produkcja – Świnie, która odbyła się w Licheniu Starym. Przybyło na nią blisko stu producentów trzody, chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat różnych aspektów produkcji świń.

 • Przez innowacyjnośc do sukcesu - Głodni wiedzy i informacji

  Dobiegła końca piąta edycja konferencji regionalnych "Przez innowacyjność do sukcesu" organizowanych przez redakcję "Farmera". Zaproponowana przez nas tematyka została przyjęta z dużym zainteresowaniem, czego najlepszymi dowodami były: wysoka frekwencja wśród rolników, wiele pytań do prelegentów i dyskusje.

 • Jak wspomóc regenerację rzepaku?

  W tym roku rzepaki wyglądają bardzo różnie i każdorazowo trzeba zanalizować stan własnej plantacji. Część liści rośliny stracą w wyniku przemarznięcia i dlatego trzeba będzie zadziałać tak, by wspomóc roślinę w jej odbudowie.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

  • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
  • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
  • Pniewy rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
  • Kraków rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Zakładając,że kukurudza to zboże-to sporo jej na ziarno STOI

Marecki

Byłem przed południem w Kościerzynie, to pgry z Klincza akurat ruszały w pszenicę. Żyta też jeszcze czasem stoją. No i owies. Oby parę dni taka...

lokizom

Wszyscy na jutro szykują kombajny, będzie się dzialo