Menu

PRZEZ INNOWACYJNOŚĆ DO SUKCESU

W styczniu 2017 r. rozpocznie się VI edycja naszego cyklu konferencji regionalnych. Jak zawsze, stawiamy sobie wysoko poprzeczkę – zarówno w przypadku doboru omawianej tematyki, jak i lokalizacji naszych konferencji. Tym razem jednak przygotowaliśmy coś specjalnego, dlatego jesteśmy pewni, że sprostamy Państwa oczekiwaniom. Tym razem odwiedzimy:

 • Zamek Topacz

  12 stycznia 2017
 • Zamek Biedrusko

  19 stycznia 2017
 • Zamek w Gniewie

  31 stycznia 2017
 • Hotel Zamek Giżycko

  7 lutego 2017
 • Hotel Zamek Pułtusk

  9 lutego 2016
 • Pałac pod Lublinem Akropol

  14 lutego 2016

IV EDYCJA KONFERENCJI

22 listopada 2016  •  Warszawa  •  Stadion PGE Narodowy

Największa w Polsce konferencja dla rolników. Ponad 1000 uczestników. Debaty, dyskusje z ekspertami, wykłady merytoryczne, prezentacje firm. Szeroki zakres tematyczny obejmujący: analizę sytuacji w rolnictwie, finanse w gospodarstwie, produkcję roślinną, produkcję zwierzęcą, technikę rolniczą.

Rejestracja zamknięta ze względu na zbyt duża liczbę zgłoszeń.

Rejestracja osób na miejscu, wcześniej niezarejestrowanych, nie będzie możliwa.

Sady i ogrody

II EDYCJA KONFERENCJI

22 listopada 2016 • Warszawa • Stadion PGE Narodowy

Podczas spotkania porusztmy zagadnienia z zakresu agrotechniki i uprawy owoców i warzyw, ochrony roślin oraz nowatorskich pomysłów na biznes w branży ogrodniczej, a także z zakresu finansów oraz prawa. Zapraszamy do rejestracji!

NOWOCZESNA PRODUKCJA MLEKA

Po raz drugi mieliśmy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję „Nowoczesna produkcja mleka”. Frekwencja w Podborzu k. Ostrowi Mazowieckiej wyjątkowo dopisała mimo trudnego czasu dla producentów mleka. Mamy nadzieję, że tematy, które omawiali znamienici goście: profesorowie, eksperci oraz przedstawiciele administracji państwowej, przybliżyły Państwu możliwości radzenia sobie w okresie dekoniunktury oraz zainspirowały do szukania sposobów poprawy wyników w Państwa gospodarstwach.

Zobacz relację z tegorocznej edycji

NOWOCZESNA PRODUKCJA ŚWIŃ

Mimo że II edycja konferencji dla hodowców trzody chlewnej już za nami, ze względu na aktualny, trudny dla hodowców problem szerzącego się afrykańskiego pomoru świń, postanowiliśmy poruszyć tę tematykę podczas najważniejszej imprezy rolniczej w Polsce – konferencji Farmera „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym”. Dla producentów trzody zaplanowaliśmy również zagadnienia z zakresu żywienia świń, czy ekonomicznych aspektów produkcji. Więcej szczegółów na stronie konferencji na Narodowym

Zobacz relację z ostatniej edycji imprezy