Menu

Agromek 2009

Data: 24-28.11.2009
Miejsca: Herning, Dania
Organizator: Messecenter Herning

Tegoroczne duńskie targi Agromek, nastawione na wystawców i zwiedzających specjalizujących się w produkcji zwierzęcej, odbędą się w dniach 24 – 28 listopada. Do dziś swoją obecność potwierdziło 430 firm związanych z branżą, które zaprezentują swoje produkty w 10 halach wystawowych.

W tym roku po raz pierwszy znana w całej Europie impreza odbędzie się pod nową nazwą: Agromek-livestock, która powstała po podziale targów na część polową i inwentarską. Będzie można na niej zobaczyć najnowocześniejsze technologie dla produkcji zwierzęcej, maszyny do transportu ziarna oraz niezliczoną liczbę innych sprzętów niezbędnych w gospodarstwach nastawionych na chów bydła i świń. W tej odsłonie nie zostaną zaprezentowane maszyny polowe, które zobaczyć będzie można w Herning w przyszłym roku.

Krajowa Rada Izb Rolniczych we współpracy z Ambasadą Danii organizuje w dniach 24 – 29 listopada wyjazd na targi Agromek w Danii . Podczas pobytu polskich rolników w Danii planowane są seminaria, wizyty na targach, wizyta w gospodarstwie rolnym, uroczysta kolacja oraz zwiedzanie Kopenhagi (we własnym zakresie).
Koszt całkowity wyjazdu wynosi 930 zł. i obejmuje przejazd, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, tłumaczenie oraz wstęp na targi.