Menu

Caryx Cup 2014 turniej napędzany energią fungicydu BASF

14 czerwca 2014  •  Szamotuły  • 

Już po raz drugi firma BASF organizuje turniej pilki nożnej Caryx Cup 2014. Jego celem jest popularyzacja sportu oraz zdrowego trybu życia wśród młodzieży z niewielkich miejscowości i małych miast. Dlatego uczestnikami będą uczniowie ze szkół rolniczych: techników, szkół zawodowych oraz ponadgimnazjalnych reprezentujących 3 województwa: zachodniopomorskie, wielkopolskie i kujawsko-pomorskie.

W turnieju zagrają 24 drużyny. Na początek będą to rozgrywki wojewódzkie, a następnie wielki finał 14 czerwca 2014 w Szamotułach.

Zespoły z województwa kujawsko-pomorskiego zmierzą się 2 czerwca, na stadionie w Kowalewie Pomorskim. Drużyny z Wielkopolski spotkają się w dniu  czerwca na stadionie w Obornikach Wielkopolskich. Drużyny z Pomorza Zachodniego zmierzą się 4 czerwca na stadionie w Kołobrzegu.

Dla wszystkich drużyn zwycięskich na poziomie rozgrywek wojewódzkich  wielkiego finału a także dla szkół, firma BASF przygotowała cenne nagrody.

Drużyny już rozpoczęły przygotowania do turnieju, a my zachęcamy do odwiedzania specjalnie przygotowanej strony www.caryxcup.pl oraz www.agro.basf.pl, gdzie systematycznie będą pojawiać się kolejne informacje, związane z przygotowaniami do turnieju oraz jego przebiegiem.

Ruszyła także piłkarska promocja Caryx, o której szczegółach można dowiedzieć się z naszych stron internetowych.

Patronat medialny:

Patronat medialny nad turniejem Caryx Cup 2014 objął miesięcznik „Farmer - Partner nowoczesnego rolnika" (www.farmer.pl).