Menu

III Forum Sektora Wołowiny

25-26 listopada 2016  •  Nadarzyn k. Warszawy  • 

Najistotniejsze tematy branżowe, wybitni eksperci z kraju i zagranicy oraz możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych – już wkrótce III Forum Sektora Wołowiny.

Forum Sektora Wołowiny jest cykliczną, międzynarodową konferencją organizowaną przez Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego. Trzecia edycja tego szczególnego wydarzenia w branży mięsnej odbędzie się w dniach 25 – 26 listopada na terenie PTAK WARSAW EXPO w podwarszawskim Nadarzynie podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Rolnictwa oraz Produktów Rolno-Spożywczych „Centralne Targi Rolnicze 2016”.

W Forum co roku uczestniczą wybitni eksperci z Polski i zagranicy, przedstawiciele władz oraz reprezentanci każdego z ogniw łańcucha produkcji, m.in. producenci rolni, przedstawiciele zakładów mięsnych, handlu (sieci handlowe oraz sklepy detaliczne), przedstawiciele dystrybucji oraz gastronomii.

Tegoroczne Forum Sektora Wołowiny ma na celu przeprowadzenie dyskusji na temat takiej strategii sektora wołowiny (w szczególności uczestników łańcucha dostaw wołowiny), która zagwarantuje zrównoważony rozwój na rynku wewnętrznym oraz ekspansję na rynkach eksportowych.

Program Forum obejmuje najistotniejsze zagadnienia z zakresu: wpływu globalizacji i reformy rynku mleka na rynek wołowiny, jakości mięsa wołowego, transferu wiedzy oraz innowacyjności w procesie produkcji, handlu, logistyki, marketingu w tym również promocji wołowiny oraz współpracy w ramach łańcucha dostaw.

Nad merytoryką Forum czuwa grono znakomitych ekspertów wchodzących w skład Honorowego Komitetu Organizacyjnego. O randze Forum świadczą także zacni Patroni Honorowi oraz Patroni Merytoryczni. Konferencja została objęta m.in. Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który potwierdził swój osobisty udział w inaugurującym panelu dyskusyjnym.

Podczas III Forum Sektora Wołowiny odbędzie się podsumowanie konkursu na Producenta Bydła Mięsnego Roku 2016. Zwycięzca i wyróżnieni producenci zostaną uhonorowani podczas uroczystej gali.

Jesteśmy przekonani, że tak jak miało to miejsce w poprzednich edycjach, tak i tegoroczne Forum będzie okazją do twórczych dyskusji, wymiany doświadczeń oraz szerszego spojrzenia na poruszaną tematykę.
Państwa również nie może na nim zabraknąć. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli całej branży.

Więcej informacji na temat programu III Forum Sektora Wołowiny oraz rejestracji uczestnictwa znajdą Państwo na stronie internetowej: www.beefforum.pl

Forum Sektora Wołowiny jest współfinansowane z Funduszu Promocji Mięsa Wołowego.