Menu

Innowacyjne rozwiązania i znane marki – Targi Rolnicze AGRO-PARK już w najbliższą sobotę!

07-08 marca 2015  •  Lublin  • 

Chcesz wiedzieć więcej o branży rolniczej lub interesujesz się innowacyjnymi rozwiązaniami? Zaplanuj czas w najbliższy weekend na Targi Rolnicze AGRO-PARK. Wyjedziesz z Lublina bogatszy o wiele cennych kontaktów i nowe doświadczenia.

Innowacyjne rozwiązania i znane marki – Targi Rolnicze AGRO-PARK już w najbliższą sobotę! Innowacyjne rozwiązania i znane marki – Targi Rolnicze AGRO-PARK już w najbliższą sobotę!

Będą maszyny i urządzenia wykorzystywane w procesie uprawy, zbiorów jak i przechowywania plonów, porady ekspertów, rozmowy biznesowe i szkolenia. Już 7-8 marca 2015 roku w Lublinie odbędą się Targi Rolnicze AGRO-PARK, które rozpoczną kolejny sezon w branży rolniczej. Obok nowych maszyn rolniczych i innowacyjnych produktów do gospodarstwa rolnego, które należą do stałej oferty wystawienniczej Targów AGRO-PARK, pojawią się nowości produktowe, a także po raz pierwszy ekspozycja maszyn używanych.

Ósma edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK, największego wydarzenia rolniczego w Polsce Wschodniej, to doskonała okazja do spotkania dla wszystkich rolników i miłośników maszyn rolniczych.

Ekspozycję wzbogacą interesujące wydarzenia merytoryczne. Wśród prelegentów pojawi się m.in. Roman Włodarz, prezes śląskiej Izby Rolniczej, który przybliży zagadnienie skutecznej likwidacji szkód łowieckich, a także Grzegorz Ignaczewski. Tematem przewodnim drugiej prezentacji będą inwestycje w gospodarstwach z PROW 2014-2020 oraz możliwość pozyskania dotacji.

Osoby, które wezmą udział w Targach zapraszamy do odwiedzenia wspólnego stoiska Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Rynku Rolnego, Agencji Nieruchomości Rolnych, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz KRUS, gdzie będzie można uzyskać wiele ciekawych porad. Podczas Targów AGRO-PARK odbędzie się także kolejna edycja konkursu „Precyzyjny Gospodarz". Jego organizatorem jest portal rolniczy Gospodarz.pl. Wstęp na targi oraz parking na terenie obiektu jest bezpłatny.

Patronat honorowy nad VIII edycją Targów Rolniczych AGRO-PARK objął Pan Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Organizatorami wydarzenia są: Targi Lublin, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji targów AGRO-PARK oraz udziału w licznych wydarzeniach towarzyszących.

www.agro-park.pl