Menu

Internetowy konkurs Agrospec

15-02-2013  • 

Ciągły rozwój produktu i profesjonalisty! To główna myśl przyświecająca konkursowi internetowemu pt. Agrospec. Od 2. stycznia 2013 na stronie internetowej www.agrospec.org rolnicy mogą wziąć udział w konkursie internetowym AGROSPEC.

Trzy znane firmy CASE IH, FN Agro oraz HORSCH, same dbające o ciągły rozwój swoich produktów, postanowiły z filozofii działania swoich firm uczynić fundament organizowanego po raz pierwszy wspólnie konkursu internetowego. Chodzi o to, by w niecodzienny sposób nawiązać kontakt z rolnikami, przybliżyć im swoje marki, zapraszając ich jednocześnie do udziału ww. konkursie.

Poza prawidłowymi odpowiedziami na zadane pytania jurorzy - wybrani z tych firm - ocenią odpowiedzi rolników na pytanie otwarte.

Warto uczestniczyć w konkursie, gdyż 10 pierwszych nagród to przejęcie kosztów za udział w IX Dniach Przedsiębiorcy Rolnego w Poświętnem, oraz przejęcie kosztów noclegu.

Pozostali uczestnicy będą mogli odebrać nagrody niespodzianki na stanowiskach organizatorów na Targach AGROTECH KIELCE 2013.

Ponadto najciekawsze wypowiedzi pojawią się na stronach internetowych firm organizujących konkurs.

Oficjalne ogłoszenie wyników 15 lutego 2013.

Po odbiór upominków zapraszamy do stoisk HORSH na targach AGROTECH KIELCE 2012 (8-10 marca 2013 r.)