Menu

Konferencja Sady i ogrody na Narodowym

19 listopada 2015  •  Warszawa  •  PGE Narodowy

Portal sadyogrody.pl po raz pierwszy organizuje konferencję „Sady i ogrody”, która odbędzie się w ramach projektu miesięcznika Farmer i portalu farmer.pl „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym” – III Edycja.

19 listopada 2015 r., Warszawa, PGE Narodowy

Konferencja Sady i ogrody na Narodowym Konferencja Sady i ogrody na Narodowym

Plantatorzy owoców i warzyw stoją przed wieloma wyzwaniami i stawiają sobie wiele pytań, na które odpowiedzi nie są łatwe. Jak utrzymać się na rynku w dobie rosyjskiego embarga oraz sytuacji niskich cen surowców? Jakie będą trendy w uprawie owoców i warzyw w najbliższym czasie? Jak pielęgnować uprawy zgodnie z najnowszymi trendami i wytycznymi? Czy sięgnąć po pieniądze z PROW 2014-2020 na inwestycje w uprawę czy też przetwórstwo owoców i warzyw? To tylko kilka z wielu pytań, na które plantatorzy szukają odpowiedzi.

Podczas konferencji poruszona zostanie tematyka finansowania sadownictwa i warzywnictwa z wykorzystaniem dofinansowania z PROW 2014-2020. Przeanalizujemy także sytuację na eksportowych rynkach owoców i warzyw oraz jej wpływ na położenie polskich plantatorów. Zaproszeni specjaliści odpowiedzą na pytania dotyczące integrowanej ochrony roślin, efektywnego nawożenia i ekologicznych metod uprawy.

Wiedza na tematy dotyczące wszystkich tych zagadnień jest niezbędna, aby podjąć decyzje pozwalające wyznaczyć właściwe warunki uprawy owoców i warzyw oraz dobrze zainwestować środki finansowe.

Bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w konferencji jest dokonanie rejestracji poprzez:

  • Wypełnienie formularza na stronie www.farmer.pl/konferencje/
  • Wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: rejestracja@farmer.pl
  • Zgłoszenie telefoniczne: (32) 356 76 17, (32) 356 76 15 lub faksem: (32) 356 76 16 (opcja dla osób bez dostępu do internetu)

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona.

Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia zgłoszenia (w tym przypadku zostanie do Państwa wysłana wiadomość e-mailem). Tylko potwierdzone przez organizatora przyjęcie zgłoszenia umożliwia wejście na konferencję.