Menu

Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych, 10-12 maja, Poznań

10-12 maja 2013  • 

Taka impreza nie zdarza się codziennie. Nie zdarza się też co roku. Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych odbywająca się w cyklu dwuletnim to perełka wśród wydarzeń branżowych. W tym roku po raz dwudziesty szósty odbędzie się w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 10-12 maja.

Tegorocznej wystawie towarzyszyć będzie Salon Maszyn i Urządzeń do Hodowli Zwierząt. Efektem synergii w dniach 10-12 maja w Poznaniu profesjonaliści będą mogli obejrzeć najlepsze okazy zwierząt niemal wszystkich ras hodowlanych i gospodarskich, zdobędą fachową wiedzę z zakresu hodowli i pielęgnacji zwierząt, a także zapoznają się z ofertą wyposażenia, produktów i usług dostępnych na rynku.

Niezwykle urozmaicony program Wystawy także w tym roku zachwyci zwiedzających. Największym zainteresowaniem jak zawsze cieszy się ocena zwierząt konkurujących o prestiżowe tytuły czempionów i wiceczempionów. KWZH to niecodzienne wydarzenie przyciągające nie tylko rzesze profesjonalistów, ale także pasjonatów oraz miłośników zainteresowanych zarówno procesem strzyżenia owiec czy pokazem woltyżerki. Także i w tym roku organizatorzy nie zapomnieli o potrzebach strudzonych gości Wystawy, dlatego równolegle odbędzie się Kiermasz Produktu Lokalnego i Regionalnego, w ramach którego swój głód nasycą wielbiciele naturalnych smaków nie skażonych ulepszaczami i konserwantami.

W tym roku po raz pierwszy odbędzie się impreza pod hasłem "Mięsna Arena".


Więcej informacji: www.mtp.pl

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań