Menu

Krajowe Święto Maszyn Rolniczych

02-05 czerwca 2011  •  Narew  • 

W dniach 2-5 czerwca Pronar organizuje w Narwi Krajowe Święto Maszyn Rolniczych. Na cztery dni olbrzymi teren przy stacji paliw przekształci się w oazę nowoczesnej techniki rolniczej. Ale będzie też wiele innych atrakcji.

Data: 2-5.06.2011,
Miejsce: Narew,
Organizator: Pronar

Podczas - odbywającej się w cyklu dwuletnim - imprezy przedstawione zostaną wszystkie produkty Pronaru we wszelkich dostępnych opcjach, a także zaprezentowane poszczególne działy firmy. W ramach Święta - po raz pierwszy na Podlasiu - odbędzie się prezentacja starych ciągników oraz ciągników wyprodukowanych sposobem chałupniczym.
Obok ekspozycji stałej, możliwości ciągników i maszyn Pronaru zostaną zaprezentowane na specjalnie przygotowanym ringu manewrowym. W programie przewidziano pokazy pracy - po kilka maszyn z danej grupy asortymentowej. Dla wielu zainteresowanych rolników będzie to wyjątkowa okazja do zapoznania się z zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi i ich wpływem na jakość pracy poszczególnych maszyn. Prezentację maszyn poprowadzi znany dziennikarz motoryzacyjny Włodzimierz Zientarski.
Podczas Krajowego Święta Maszyn Rolniczych będzie można skorzystać z porad fachowców Pronaru. Do dyspozycji zwiedzających będą konstruktorzy maszyn, pracownicy serwisu i działu sprzedaży, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Święto to również świetna okazja dla rolników inwestujących w rozwój swoich gospodarstw. Będą oni mogli poszerzyć wiedzę na temat możliwości finansowania inwestycji. Z myślą o nich utworzone zostaną punkty konsultacyjne VB Leasing, w których można będzie otrzymać informacje na temat atrakcyjnych programów finansowania zakupu maszyn rolniczych, zarówno w formie kredytu, jak i leasingu.
Osoby zainteresowane pracą w Pronarze będą mogły zasięgnąć informacji w specjalnych punktach konsultacyjnych. Każda osoba posiadająca odpowiednie kwalifikacje zawodowe może stać się pracownikiem Pronaru - jednej z najprężniej rozwijających się firm północno-wschodniej Polski.

Podczas Krajowego Święta Maszyn Rolniczych nie zabraknie też występów zespołów muzycznych oraz konkursów z nagrodami. Na terenie wystawy będą działały punkty gastronomiczne, serwujące gorące dania.

e-mail:marketing@pronar.pl

www.pronar.pl

Narew, Teren przy stacji paliw

17-210 Narew,

Pronar, ul. Mickiewicza 101 A

tel.: 85/6827240

tel:  85/6827264