Menu

Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym - IV edycja konferencji

22 listopada 2016  •  Warszawa  •  Stadion PGE Narodowy

To już IV edycja konferencji – „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym”. Tegoroczna konferencja jest wyjątkowa ze względu na obchody 85-lecia „Farmera”, który jest najstarszym magazynem rolniczym w Polsce.

Podczas listopadowego spotkania zostaną poruszone zagadnienia z zakresu ubezpieczeń i finansów, agrotechniki, techniki rolniczej oraz produkcji zwierzęcej. Nowością będzie blok tematyczny poświęcony produkcji trzody chlewnej. Podobnie jak w roku ubiegłym wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja Sady i Ogrody na Narodowym.

W ubiegłym roku w konferencji wzięło udział 1000 rolników. W tym roku „Farmer” chce pobić ten rekord. Liczymy na Waszą pomoc. Zarejestrujcie się już dziś, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w konferencji jest dokonanie rejestracji poprzez:
• Wypełnienie formularza w zakładce Rejestracja
• Wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: rejestracja@farmer.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona.

Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia zgłoszenia (w tym przypadku zostanie do Państwa wysłana wiadomość e-mailem).

Tylko potwierdzone przez organizatora przyjęcie zgłoszenia umożliwia wejście na konferencję.

 • 1000

  uczestników
 • 25

  renomowanych
  prelegentów
 • 3

  inspirujące bloki
  tematyczne

Serdecznie zapraszam na konferencję „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym”. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie. Odpowiadając na potrzeby naszych gości, poszerzyliśmy program spotkania o zagadnienia związane z produkcją wieprzowiny. Dzięki temu każdy rolnik bez względu na profil produkcji, znajdzie na naszej konferencjicoś dla siebie. Spotkanie 22 listopada to okazja nie tylko do wysłuchania polityków i ekspertów, lecz także do wymiany doświadczeń z innymi rolnikami.

Wojciech Denisiuk, Redaktor Naczelny „Farmera”