Menu

ROLTECHNIKA - przygotowania trwają!

23-24 sierpnia 2014  • 

W Wilkowicach, 23 i 24 sierpnia odbędzie się wystawa rolnicza – Roltechnika.

Dla gospodarstwa

To unikalne w skali kraju wydarzenie plenerowe, na którym spotykają się rolnicy. Tutaj wystawcy, dealerzy maszyn, urządzeń, narzędzi i produktów stosowanych w rolnictwie mogą spotkać się bezpośrednio ze swoimi docelowymi klientami.
Organizatorzy wraz z wystawcami prezentować będą maszyny, urządzenia różnych producentów, importerów i regionalnych dealerów. Wystawa oraz rozmowy na stoiskach pozwolą dokonać właściwego zakupu jeszcze przed zasiewami zbóż ozimych.

Ponad 200 starych ciągników, których łączny wiek wynosi ponad 12 tysięcy lat!

Wystawie towarzyszy znany w Polsce i zagranicą Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników im. Jerzego Samelczaka. Roltechnika w Wilkowicach, to miejsce, gdzie stare spotyka się z nowym. Goście wystawy zapoznają się z nowoczesnymi maszynami, a także mogą udać się w sentymentalną podróż, od początków produkcji do współczesność. W programie widowiskowe odpalanie bumbaja, wyścigi i okazy kultowych traktorów z całej Europy.

Dlaczego warto?

Co roku na Roltechnice tłumy zwiedzających (w 2013 roku 24 500 gości) mogą zapoznać się z nowościami na rynku, porozmawiać na stoiskach z wystawcami, skorzystać z doradztwa, tak by optymalnie przygotować swoje gospodarstwo, firmę na kolejny sezon.