Menu

Targi Ferma 2015

20-22 lutego 2015  •  Łódź  •  EXPO ŁÓDŹ oraz MOSiR

Wychodząc naprzeciw potrzebom wystawców i zwiedzających w wyniku dynamicznego rozwoju Targów FERMA, w 2015 roku odbędą się one w nowym obiekcie wystawienniczym EXPO ŁÓDŹ oraz sąsiadującej z nią halą MOSiR.

Targi Ferma 2015 Targi Ferma 2015
Podczas FERMY 2015 ponad 200 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje bogatą ofertę wszystkiego, co niezbędne w chowie i hodowli zwierząt począwszy od genetyki poprzez pasze i systemy ich zadawania, leki i preparaty weterynaryjne, roboty udojowe, wyposażenie budynków inwentarskich (również ich projekty i budowę), maszyny do zbioru i konserwacji pasz, a także ciągniki.

Organizator przewiduje ponad 25 000 zwiedzających: hodowców bydła, świń i drobiu z całej Polski.

Targi to jednak nie tylko ekspozycja firm. W 18-letniej historii imprezy, co roku niezwykle istotnym elementem była i jest konferencja naukowo-techniczna, gdzie wygłoszonych zostanie 30 referatów moderowanych przez wybitnych naukowców i praktyków, wśród których nie zabraknie tak uznanych w branży nazwisk jak: prof. Z. Kowalski, prof. Z. Pejsak, prof. J Twardoń, prof. A. Rutkowski, czy dr. Z. Lach.

W ramy konferencji podobnie jak w poprzedniej edycji targów, wpisuje się nowatorski program kazeinowy dla hodowców bydła i producentów mleka oraz dobrze już znany „Zdrowa Krowa", który przedstawi Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK w Radzyniu Podlaskim.

W tym roku odbędą się również debaty - poruszające tematy niezwykle istotne dla każdego hodowcy. Pierwsza z nich to: „Rynek mleka po uwolnieniu kwot mlecznych, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji hodowców bydła i producentów mleka w Polsce". Druga: „Dramatyczna sytuacja na rynku świń! Jak przetrwać trudny okres? i trzecia, na którą zaproszony został Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi:, „Jaka Wspólna Polityka Rolna na lata 2014-2020"

Tradycją FERMY stał się, co roku budzący wielkie zainteresowanie i emocje, konkurs dla zwiedzających, w którym przybyli do EXPO hodowcy mają szansę każdego dnia wygrać laptopy i tablety fundowane przez Organizatora oraz niespodzianki przygotowane przez Wystawców.

Podczas targów spróbować będzie można doskonałych polskich serów oraz wędlin na specjalnie w tym celu przygotowanych stoiskach degustacyjnych wspieranych przez Fundusze Promocji Mleka i Wieprzowiny.

Zapraszamy do Łodzi, do Hal EXPO oraz MOSiR w dniach 20 - 22 lutego 2015!

Szczegółowe informacje dostępne na: http://www.targiferma.com.pl/