Menu

Targi Rolne Agro Pomerania 2015

11-13 września 2015  •  Barzkowice  • 

Corocznie w drugi wrześniowy weekend w Barzkowicach odbywają się Targi Rolne Agro Pomerania 2015, które w tym roku przypadają w dniach 11-13 września.

Sztandarową atrakcją Targów są wystawy i pokazy zwierząt. Na specjalnie przygotowanych ringach prezentowane będzie bydło w ramach XIII Wystawy Bydła Mlecznego oraz III Regionalnej Wystawy Bydła Mięsnego. W sobotę i niedzielę zapraszamy wszystkich do odwiedzenia XII Zachodniopomorskiej Wystawy Koni Hodowlanych, w niedzielę zaś do obejrzenia XXI Zawodów Jeździeckich w Skokach. Wszystkich amatorów z pewnością skusi Wystawa Ptaków Hodowlanych i Ozdobnych oraz Królików. Dopełnieniem i mocnym podkreśleniem corocznych Targów będą obchody Święta Plonów- Dożynki.

Każdy z odwiedzających nasze Targi znajdzie tu coś ciekawego dla siebie. W piątek odbędą się zawody sportowe – biegi przełajowe, w których udział bierze młodzież i dzieci. Stałą atrakcją Targów jest polowy pokaz pracy sprzętu rolniczego oraz przegląd kapel ludowych.

Wśród wystawców znajdować się będą stoiska producentów i dystrybutorów maszyn rolniczych, nawozów, pasz, firm hodowlanych, a także stoiska z branży budowlanej, energii odnawialnej, salony samochodowe itd. Nie zabraknie także prezentacji rękodzieła ludowego i produktów regionalnych.

Wszelkich informacji udziela organizator:

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach

73-134 Barzkowice

tel. (91) 479 40 10; 15; 561 37 00

fax. (91) 561 37

Hotel tel. 91 479 40 22

e-mail: targi.barzkowice@zodr.pl, barzkowice@home.pl

www.zodr.pl