Menu

XI Małopolska Giełda Agroturystyczna

Data imprezy: 12 - 13 kwietnia 2008 r.

Miejsce imprezy: Kraków

Organizator imprezy: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie (Akademia Rolnicza) Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach, Stowarzyszenie Agroturystyczne „Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne”, Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego oraz Małopolska Izba Rolnicza w Krakowie.

W sobotę - 12 kwietnia (od 10.00 do 18.00) oraz w niedzielę - 13 kwietnia (od 09.00 do 15.30), w budynku Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego (Akademii Rolniczej), mieszczącym się przy al. 29 Listopada 46 odbywać się będzie XI Małopolska Giełda Agroturystyczna.

Odbywająca się na terenie Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (Akademii Rolniczej) XI Małopolska Giełda Agroturystyczna stwarza możliwość zapoznania się z ofertą wypoczynku w kwaterach agroturystycznych na terenie Małopolski, wybrzeża i innych regionów kraju. Atrakcją będą oferty wypoczynku w gospodarstwach agroturystycznych na Słowacji i Ukrainie. Giełdę uświetnią liczne imprezy towarzyszące jak np.: konkursy z nagrodami, występy zespołów folklorystycznych, prezentacje twórców rękodzieła ludowego oraz degustacje tradycyjnych potraw z różnych regionów Polski.