Menu

XII Międzynarodowe Targi FERMA BYDŁA oraz XV Międzynarodowe Targi FERMA ŚWIŃ I DROBIU, 24-26 lutego, Łódź

24-26 lutego 2012  • 

Na targach zaprezentowana zostanie najnowsza infrastruktura służąca wyposażeniu chlewni, obór i kurników, ciągniki, wozy paszowe, asenizacyjne, maszyny zielonkawe, pasze i dodatki paszowe oraz leki i preparaty weterynaryjne. Targi to także doskonała okazja do poszerzenia wiedzy z zakresu chowu i hodowli zwierząt. Najlepsi specjaliści wygłoszą blisko 70 referatów w ramach Forum Hodowli Bydła – Produkcji Mleka i Żywca Wołowego, Forum Hodowli i Produkcji Trzody Chlewnej oraz Forum Hodowli i Produkcji Drobiu.

Podczas łódzkich FERM nie zabraknie także promocji polskich produktów mleczarskich. Na stoisku degustacyjnym będzie można skosztować doskonałych serów dojrzewających, mleka i jogurtów.

Jak zwykle na zwiedzających czekają atrakcyjne nagrody w konkursach (z nagrodą główną – laptopem), których rozstrzygnięcie odbędzie się będzie każdego dnia targów na stoisku organizatorów.

Organizatorzy podjęli decyzję o zmianie lokalizacji (wcześniej targi odbywały się w Poznaniu) głównie ze względu na atuty najnowocześniejszej hali widowiskowo-sportowej w Polsce. Nowy obiekt to przede wszystkim dwukrotnie większa powierzchnia wystawiennicza oraz ponad 700 miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie hali. Nie bez znaczenia było również centralne położenie Łodzi i dobry dojazd praktycznie z każdego miejsca w kraju, również dla hodowców ze wschodniej i północnej części Polski (Podlasie, Mazowsze, Warmia i Mazury).

Szczegółowy program targów


Organizator:
TARGIFERMA Sp. z o.o.
ul. Mazowiecka 63/2
60-623 Poznań