Menu

XIV Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2012, 21-24 września, Bednary

21-24 września 2012  • 

Wystawa odbywa się w tym roku pod hasłem ,,Nowoczesne rolnictwo – bezpieczna przyszłość”.

AGRO SHOW jest znakomitą okazją, by zorientować się w jakim kierunku należy modernizować i rozwijać gospodarstwo, tak by jego prowadzenie było łatwiejsze i bardziej opłacalne. Podczas AGRO SHOW będzie można odwiedzić ok. 700 stoisk wystawców, którzy zaprezentują najnowocześniejsze maszyny i urządzenia oraz szeroki asortyment materiałów, środków oraz usług związanych z produkcją rolniczą, w tym ofertę instytucji finansowych. Jednym słowem wszystko, czego potrzeba do prowadzenia dobrze prosperującego i przynoszącego dochody gospodarstwa rolnego.

Podczas AGRO SHOW lotnisko w Bednarach na kilka dni przekształca się w centrum nowoczesnej techniki rolnej. Taki naturalny charakter AGRO SHOW ułatwia wystawcom prezentację maszyn i sprzyja nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów z rolnikami. W prezentacji maszyn pomagają pokazy. Jest to wyjątkowa okazja do porównania zastosowanych rozwiązań technicznych i ich wpływu na jakość pracy poszczególnych maszyn, czy nawet porównania różnych technologii.

Odwiedzający wystawę będą też mieli okazję porozmawiać z fachowcami z różnych dziedzin, zasięgnąć informacji na stoiskach prowadzonych przez państwowe agencje oraz wziąć udział w seminariach.

Specjalnie z myślą o młodzieży oraz nauczycielach pierwszego dnia wystawy zorganizowany będzie cykl imprez, który ma nie tylko uczyć, ale także bawić. Głównym wydarzeniem będzie turniej sprawnościowy, w którym wezmą udział drużyny szkół przybyłych na AGRO SHOW.
Tradycyjnie zarówno wstęp na teren AGRO SHOW, jak i skorzystanie z parkingów jest bezpłatne. Dodatkowo każdy odwiedzający otrzyma przy wejściu bezpłatny katalog, w którym znajdzie dane wszystkich wystawców.

Więcej informacji: www.agroshow.pl.

Organizator:
Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych
ul. Poznańska 118
87-100 Toruń