Menu

XVIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, 16-18 marca, Kielce

16-18 marca 2012  • 

AGROTECH to jedna z największych w Europie, a z pewnością największa w Polsce impreza poświęcona technice rolniczej. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej są najchętniej odwiedzaną wystawą, a pod względem liczby gości plasują się na drugim miejscu w Polsce. W 2011 liczba ta po raz pierwszy przekroczyła 50 000.

Co roku wystawa gromadzi ponad 500 wystawców z kilkunastu państw z całego świata, a wiele z około 2 tysięcy prezentowanych eksponatów to światowe premiery na rynku polskim, często będące świadectwem niezwykłego postępu technologicznego, jaki w ciągu kilku ostatnich lat dokonał się w polskim rolnictwie. Najlepiej można zaobserwować to właśnie na targach AGROTECH.

Oprócz wystawy sprzętu rolniczego odbywają się specjalistyczne konferencje naukowe na tematy związane z branżą. Tradycją stały się także stoiska konsultacyjne, na których każdy otrzyma fachową i specjalistyczną poradę.

Wystawie AGROTECH towarzyszy wiele ważnych ogólnopolskich wydarzeń. Wśród nich m.in.: wręczenie prestiżowej nagrody Maszyna Rolnicza Roku, Pucharu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi czy Znaków Bezpieczeństwa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Organizator:
Targi Kielce SA
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce