Menu

XXII Targi Rolne AGROTECHNIKA 2014

12-14 kwietnia 2014  •  Bratoszewice  • 

Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach zaprasza 12 i 13 kwietnia do Bratoszewic na XXII Targi Rolne AGROTECHNIKA.

Jest to spotkanie nauki z praktyką, to czas i miejsce na promocję najnowszych osiągnięć nauki i techniki w dziedzinach dotyczących rolnictwa. Jak co roku podczas AGROTECHNIKI największą powierzchnię zajmować będą firmy ze sprzętem rolniczym, m.in.: ciągnikami, kombajnami, agregatami uprawowymi, przyczepami rolniczymi, opryskiwaczami polowymi i sadowniczymi. Nie zabraknie firm produkujących, np.: pokrycia dachowe, kotły centralnego ogrzewania, pasze, koncentraty, materiały budowlane, a także kwiatów, sadzonek, nasion. Tegoroczny - organizowany przez firmę POM FARMASZ - pokaz pracy maszyn to istny show ciągników i innych najlepszych z najlepszych maszyn i urządzeń usprawniających roboty polowe.

Tematem wiodącym zarówno szkolenia, jak i porad specjalistów będą nowe fundusze na obszary wiejskie - PROW 2014-2020. Wystawcy będą mieli możliwość zdobycia prestiżowych nagród w konkursach: Maszyna Targów, Najciekawsze stoisko czy Najbezpieczniejsza Maszyna.
Wszystkie targowe wydarzenia okraszone będą folklorem, polską tradycją ludową, talentami twórców ludowych i młodych artystów.

Zapraszamy!

Grażyna Bożyk