PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Kontakt

Kontakt

Kontakt z redakcją:

Atrium Centrum
Aleja Jana Pawła II 27 (2 p.), 00-867 Warszawa
portal@farmer.pl, redakcja@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 03
fax: +48 (22) 550 69 01

Łukasz Chmielewski
e-mail: lukasz.chmielewski@farmer.pl
telefon: +48 502 977 963

Wojciech Denisiuk
Redaktor Naczelny Farmer i farmer.pl
e-mail: wojciech.denisiuk@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 02

Łukasz Głuchowski
e-mail: lukasz.gluchowski@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 05

Joannna Groszyk
e-mail: joanna.groszyk@farmer.pl
telefon: +48 550 691 405

Karol Hołownia
e-mail: karol.holownia@farmer.pl

Anna Kamińska
p.o. sekretarza redakcji
e-mail: anna.kaminska@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 03

Helena Kędra
e-mail: helena.kedra@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 12

Wojciech Konieczny
Zastępca Redaktora Naczelnego Farmer i farmer.pl
e-mail: wojciech.konieczny@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 06

Jacek Kościański
e-mail: jacek.koscianski@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 05

Agnieszka Królak
Zastępca Redaktora Naczelnego Farmer i farmer.pl
e-mail: agnieszka.krolak@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 04

Marzena Pokora-Kalinowska
e-mail: marzena.kalinowska@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 13; +48 784 588 620

Katarzyna Suchan
Prenumerata i kolportaż
e-mail: katarzyna.suchan@ptwp.pl
telefon: +48 (32) 356 76 43

Urszula Tarasiuk
Reklama
e-mail: urszula.tarasiuk@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 09

Bartosz Wojtaszczyk
e-mail: bartosz.wojtaszczyk@farmer.pl
telefon: +48 791 915 061


Kontakt z wydawcą:

PTWP-ONLINE Sp. z o.o.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
telefon/fax: +48 (32) 209 13 03

ZARZĄD
Wojciech Kuśpik (Prezes Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 13 03, 258 11 98
e-mail: wojciech.kuspik@ptwp.pl

BIURO ZARZĄDU
Katarzyna Liszka (Kierownik Biura Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46
fax: +48 (32) 253 06 77
e-mail: katarzyna.liszka@ptwp.pl

KSIĘGOWOŚĆ
renata.nieradzik@ptwp.pl
Renata Nieradzik (Główna Księgowa)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 7622
e-mail: renata.nieradzik@ptwp.pl

DZIAŁ WSPARCIA PORTALI INTERNETOWYCH
- rozwój i promocja portali, wymiana treści
Patryk Felner (Kierownik Działu)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 7626
e-mail: patryk.felner@ptwp.pl

DZIAŁ MARKETINGU
marketing@ptwp.pl
Tomasz Ruszkowski (Dyrektor Marketingu)
telefon: +48 (32) 209 13 03
e-mail: tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

DZIAŁ PROMOCJI
promocja@ptwp.pl
Agnieszka Jakubczyk (Dyrektor Działu)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 7607
fax: +48 (32) 253 06 77
e-mail: agnieszka.jakubczyk@ptwp.pl

DZIAŁ KOLPORTAŻU I PRENUMERATY
kolportaz@ptwp.pl
Michał Wybraniec (Kierownik Działu)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 7635
fax: +48 (32) 356 76 50
e-mail: michal.wybraniec@ptwp.pl

Katarzyna Suchan
telefon: +48 (32) 356 76 43
e-mail: katarzyna.suchan@ptwp.pl

STUDIO GRAFICZNE
studio@ptwp.pl
Jakub Tabor (Dyrektor Artystyczny)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 7644
e-mail: kuba@ptwp.pl



BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

aprilgarcia7059

카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라...