PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
  • Serwisy
    współpracujące
  • hrk.pl
  • Praca
  • jobs4sales.pl
  • przedstawiciele.pl
  • jobexplorer.pl
  • jobexpress.pl
  • infopraca.pl
  • praca.pl
  • jobs.pl
  • Serwisy
  • www.anr.gov.pl
  • www.industrial.pl
  • www.nportal.pl
  • tabelaofert.pl

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Parczewie

Stanowisko: Inspektor weterynaryjny

Ważna od: 2018-02-14

Ważna do: 2018-02-21

Miasto / region: Parczew / lubelskie

OPIS OFERTY

Warunki pracy1. Praca w siedzibie inspektoratu (1-sze piętro, budynek bez windy) oraz w terenie na obszarze powiatu parczewskiego
2. Wyjazdy służbowe
3. Praca przy komputerze Zakres zadań

  • Prowadzenie spraw z zakresu nadzoru nad higieną żywności pochodzenia zwierzęcego - nadzór nad mleczarnią.
  • Prowadzenie dokumentacji z zakresu realizowanych zadań.
  • Prowadzenie sprawozdawczości.
  • Pobieranie próbek do badań oraz prowadzenie monitoringu badań kontrolnych.

WYMAGANIA

Wymagania niezbędnewykształcenie: wyższe weterynaryjne oraz specjalizacja z higieny zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego

  • Doświadczenie w pracy w IW
  • Posiadanie prawa wykonywania zawodu
  • Znajomość obsługi komputera i środowiska MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość przepisów weterynaryjnych oraz kodeksu postępowania administracyjnego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Wymagania dodatkowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Koleżeńskość i komunikatywność
  • Umiejętność działania w sytuacjach nieprzewidzianych, stresowych
  • Umiejuętność interpretacji i stosowania prawa weterynaryjnego
  • Mile widziana znajomość języka obcego

OFERUJEMY

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE