PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
  • Serwisy
    współpracujące
  • hrk.pl
  • Praca
  • jobs4sales.pl
  • przedstawiciele.pl
  • jobexplorer.pl
  • jobexpress.pl
  • infopraca.pl
  • praca.pl
  • jobs.pl
  • Serwisy
  • www.anr.gov.pl
  • www.industrial.pl
  • www.nportal.pl
  • tabelaofert.pl

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU – zbieranie zamówień

Ważna od: 2017-06-19

Ważna do: 2017-07-19

Miasto / region: Utrecht / Cała Polska

OPIS OFERTY

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Utrecht

Rozpoczęcie pracy: 3.07

Praca na 78 tygodni

Opis pracy:

Praca na magazynie przy kompletowaniu zamówień za pomocą skanera.

Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – B1
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- bardzo mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B- bardzo mile widziane
  • Sprawność fizyczna
  • Numer SOFI/BSN
  • Elastyczność i umiejętność szybkiej i samodzielnej pracy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne stawki
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
  • Pracę od poniedziałku do soboty- czasem w niedziele
  • Pracę na zmiany
  • Dodatki zmianowe
  • Pracę w jednej z największych agencji w Holandii - Randstad/ Tempo Team

OFERUJEMY

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE