PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
  • Serwisy
    współpracujące
  • hrk.pl
  • Praca
  • jobs4sales.pl
  • przedstawiciele.pl
  • jobexplorer.pl
  • jobexpress.pl
  • infopraca.pl
  • praca.pl
  • jobs.pl
  • Serwisy
  • www.anr.gov.pl
  • www.industrial.pl
  • www.nportal.pl
  • tabelaofert.pl

KS Service

Stanowisko: Pracownik produkcji

Ważna od: 2018-01-13

Ważna do: 2018-01-29

Miasto / region: Dobra / zachodniopomorskie

OPIS OFERTY

OBOWIĄZKI

Jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym? Angażujesz się w wykonywanie powierzonych obowiązków? Chciałbyś pracować przy produkcji od poniedziałku do piątku?

Jeśli odpowiedziałeś pozytywnie, to nie czekaj - wyślij nam swoje CV!

WYMAGANIA

WYMAGANIA

Do Twoich obowiązków należeć będzie wykańczanie okładek katalogów, układanie tapet oraz ich konfekcjonowanie.

OFERUJEMY

OFERUJEMY

W zamian za Twoją pracę oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie, a po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Gwarantujemy też wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej 15 zł brutto, pracę od poniedziałku do piątku, odzież roboczą, niezbędne narzędzia pracy oraz ciepłe napoje w cenie 20 gr.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem 504 862 677 lub 506 561 585.