PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
  • Serwisy
    współpracujące
  • hrk.pl
  • Praca
  • jobs4sales.pl
  • przedstawiciele.pl
  • jobexplorer.pl
  • jobexpress.pl
  • infopraca.pl
  • praca.pl
  • jobs.pl
  • Serwisy
  • www.anr.gov.pl
  • www.industrial.pl
  • www.nportal.pl
  • tabelaofert.pl

KS Service

Stanowisko: Tapicer - bez doświadczenia

Ważna od: 2017-02-17

Ważna do: 2017-03-05

Miasto / region: Wołów / dolnośląskie

OPIS OFERTY

OBOWIĄZKI

  • składanie i klejenie elementów meblowych

  • tapicerowanie zestawów meblowych

  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

WYMAGANIA

WYMAGANIA

  • nie wymagamy doświadczenia, liczy się dla nas chęć do nauki i pracy na stanowisku tapicera

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • sumienność oraz punktualność

  • mile widziane osoby po kursie tapicerskim

OFERUJEMY

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie

  • bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego czy świąteczne karty zakupowe

  • bezpłatny dojazd z Brzegu Dolnego, Lubiąża, Wołowa oraz okolicznych miejscowości

  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia na stanowisku tapicera

  • niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą