PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
  • Serwisy
    współpracujące
  • hrk.pl
  • Praca
  • jobs4sales.pl
  • przedstawiciele.pl
  • jobexplorer.pl
  • jobexpress.pl
  • infopraca.pl
  • praca.pl
  • jobs.pl
  • Serwisy
  • www.anr.gov.pl
  • www.industrial.pl
  • www.nportal.pl
  • tabelaofert.pl

KS Service

Stanowisko: Ustawiacz Wtryskarki

Ważna od: 2017-12-07

Ważna do: 2017-12-23

Miasto / region: Strzegom / dolnośląskie

OPIS OFERTY

OBOWIĄZKI

  • nadzorowanie pracy wtryskarek: ustawianie parametrów wtrysku oraz monitorowanie wtryskarek

  • zapewnianie dziennej realizacji produkcji oraz jakości produkowanych wyrobów

  • wsparcie Kierownika zmiany, dbałość o dokumentację produkcyjną, wprowadzanie danych do systemu, związanych z awariami maszyn i form wtryskowych

WYMAGANIA

WYMAGANIA

  • doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych oraz na stanowisku ustawiacza - minimum 1 rok; szukamy też osób do przyuczenia

  • chęć rozwoju oraz gotowość na zmiany

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność, sumienność, samodzielność

  • mile widziane uprawnienia na obsługę suwnic

OFERUJEMY

OFERUJEMY

  • umowę o pracę w systemie czterobrygadowym

  • wysokie wynagrodzenie zależne od umiejętności - ustalamy indywidualnie

  • dodatki za pracę w weekendy

  • premie kwartalne w wysokości 350 zł uzależnione od zaangażowania

  • premie roczne uzależnione od wyników finansowych firmy

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE