PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
  • Serwisy
    współpracujące
  • hrk.pl
  • Praca
  • jobs4sales.pl
  • przedstawiciele.pl
  • jobexplorer.pl
  • jobexpress.pl
  • infopraca.pl
  • praca.pl
  • jobs.pl
  • Serwisy
  • www.anr.gov.pl
  • www.industrial.pl
  • www.nportal.pl
  • tabelaofert.pl

KS Service sp. z o.o.

Stanowisko: Wykrawacz mięsa

Ważna od: 2017-07-17

Ważna do: 2017-08-16

Miasto / region: Wortegem-Petegem / Cała Polska

OPIS OFERTY

OBOWIĄZKI

  • wykrawanie i porcjowanie mięsa wieprzowego
  • sortowanie mięsa
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

WYMAGANIA

  • posiadanie ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie doświadczenia na stanowisku wykrawacza wieprzowego
  • umiejętność pracy z nożem przemysłowym
  • gotowość do wyjazdu samochodem

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie 13,06 EUR brutto/h
  • nadgodziny płatne 150%
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • dodatek paliwowy