PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
  • Serwisy
    współpracujące
  • hrk.pl
  • Praca
  • jobs4sales.pl
  • przedstawiciele.pl
  • jobexplorer.pl
  • jobexpress.pl
  • infopraca.pl
  • praca.pl
  • jobs.pl
  • Serwisy
  • www.anr.gov.pl
  • www.industrial.pl
  • www.nportal.pl
  • tabelaofert.pl

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko: Zbiory- Holandia

Ważna od: 2017-12-12

Ważna do: 2017-12-26

Miasto / region: Katowice, Sosnowiec, Bytom, Chorzów, Zawiercie, Częstochowa / śląskie

OFERUJEMY

Obowiązki: -Zbiory owoców, warzyw lub kwiatów-Sortowanie i mycie zbiorów-Przygotowanie zbiorów do transportuWymagania:-Ukończone 18 lat-Odpowiedzialność i chęci do pracy-Gotowość do dłuższej współpracyOferujemy:-Umowę o pracę-Stawkę 7,30-7,60€/h netto-ZakwaterowanieProszę o przesyłanie CV przez portal.Administratorem danych jest Progres Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Gdańsku 80-309, Al. Grunwaldzka 411. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostęp do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE