PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Nieruchomości rolne

  Jak dobrze mieć sąsiada...

  Refren tego starego przeboju mocno się już chyba zdezawuował, bo coraz liczniejsze na wsiach konflikty dowodzą, że i o dobrego sąsiada, i o dobrosąsiedzkie stosunki dziś coraz trudniej. Perypetie rolników spod Gniezna związane z...

 • Finanse i prawo

  TUZ-y według nowego wykazu

  Nowe podejście do wyznaczenia trwałych użytków zielonych wartościowych pod względem środowiskowym uwzględnia zmiany w kolejnych planach ochrony, ustanowione między 31 października 2015 r. a 15 czerwca 2017 r.

 • Finanse i prawo

  Płotem w ministra

  Opozycja wystrzeliła wczoraj w stronę ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela nabój nie byle jaki: opóźnienie we wprowadzeniu zabezpieczeń przed rozprzestrzenianiem się ASF. Czy kula trafiła, czy… trafiła w płot?

 • Unia Europejska

  UE przedłuża sankcje wobec Rosji

  Europejskie sankcje gospodarcze przeciwko Rosji zostaną przedłużone z powodu niewystarczających postępów w procesie pokojowym na Ukrainie.

BAZA WIEDZY

Siekiery poszły w las

Wprowadzona w tym roku ustawa dotycząca wycinki drzew najbardziej dotknęła tereny wiejskie, choć w mediach najczęściej są podawane przykłady usunięcia miejskich skwerów czy parków.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

Wszystko o sprzedaży ziemi


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Ten hektar to raczej na niewiele wystarczy, chyba że będziesz kupować. Bo rozumiem, że opasy, nie buhaje, więc pewnie na pastwisko nie będziesz...

Marecki

A miejsca dużo?