PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Aktualny nr 1 w Europie

Aktualny nr 1 w Europie

Autor: farmer.pl

Dodano: 22-06-2012 12:34

Tagi:

Marka Dekalb liderem na europejskim rynku rzepaku - poinformowała Katarzyna Gallewicz z firmy Monsanto podczas spotkania na polach Zakładu Doświadczalnego Instytutu Zootechniki w Pawłowicach, gdzie odbyła się uroczystość z okazji 100-lecia tej marki.Nasiona Dekalb to obecny nr 1, z 20 proc. udziałem w rynku europejskim, ale także z 20 proc. udziałem w Polsce.

Monsanto zatrudnia ponad 20 tyś. pracowników na całym świece, w ponad 60 krajach. W Polsce główna koncentracja firmy to przede wszystkim kukurydza i rzepak.

Monsanto Polska dysponuje polami doświadczalnymi w różnych regionach kraju monitorując praktyczną efektywność swoich produktów, zarówno środków ochrony roślin jak i odmian oraz przedstawiając zalecenia ich stosowania dostosowane do lokalnych warunków uprawy.

Firma prowadzi dystrybucję swoich produktów za pośrednictwem największych hurtownii w segmencie rolniczym. Klienci indywidualni mają możliwość nabycia środków ochrony roślin i nasion  bezpośrednio u dystrybutora lub w dobrych sklepach rolniczych i ogrodniczych. Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.225.31.188
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!