PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Co grozi Twojemu gospodarstwu?

Co grozi Twojemu gospodarstwu? Co grodzi Twojemu gospodarstwu?

Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez firmę Concordia Polska TUW

Dodano: 04-01-2016 09:05

Tagi:

W rolnictwo od dawna coraz mocniej wkraczają nowoczesne technologie i nowatorskie pomysły. Celem tego jest m.in. ułatwienie życia rolnikom, zwiększenie wysokości plonów i ochrona upraw. Najnowszym tego przykładem jest film rejestrujący zagrożenia czyhające na rolnika w ciągu całego roku.Film powstał jako materiał szkoleniowy Concordii Ubezpieczenia. Obrazuje realne zagrożenia i szkody, na jakie narażone są uprawy i gospodarstwo rolne. Ujęcia widoczne w filmie były rejestrowane w trakcie ostatnich 12 miesięcy, następnie zmontowane w jeden materiał, który w pigułce pokazuje zmiany na polu i to co może się wydarzyć w trakcie całego roku w gospodarstwie. Wszystko po to, aby widz otrzymał przekrojowy obraz tego, co grozi uprawom i majątkowi posiadanemu przez rolnika.

- Liczę na to, że film ten będzie dla widza cennym źródłem informacji i inspiracją do podjęcia przemyślanych decyzji ubezpieczeniowych - powiedział Jacek Smolarek - Prezes Concordii Ubezpieczenia.

Concordia jest liderem w oferowaniu pomocy rolnikom. Nie po raz pierwszy stosuje nietypowe pomysły i nowoczesne technologie do takich właśnie celów.

Zobacz film o solidnej likwidacji szkód Concordii

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (1)

  • rolnik6666 2016-02-01 18:49:34
    co grozi?unia i kretyńskie władze
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.183.100
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!