Rolnicy z Wielkopolski jako pierwsi mają możliwość wzięcia udziału w cyklu nieodpłatnych ogólnokrajowych szkoleń.

Dlaczego warto w nich uczestniczyć?
• Zyskasz pełne informacje i instrukcje użytkowania - szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę.
• Po szkoleniu wyjdziesz z darmowym, wysokiej jakości wydrukiem map Twojego gospodarstwa. Przykład znajduje się tutaj
• Otrzymasz zaproszenie na późniejsze, nieodpłatne szkolenia pomagające wdrożyć eAgronom do Twojego gospodarstwa - dla Ciebie i Twoich pracowników.
• Otrzymasz darmowy okres próbny na dostęp do programu.

Żeby zapisać się na szkolenia już teraz kliknij tutaj Przed świętami ilość miejsc jest ograniczona.

No dobrze, ale czym jest ten eAgronom?

eAgronom to aplikacja do zarządzania gospodarstwem - zaprojektowana, by zwiększać zyski i efektywność gospodarstwa dzięki podejmowaniu właściwych decyzji.
Tworząc eAgronoma zdawaliśmy sobie sprawę, że każda decyzja w gospodarstwie jest także decyzją finansową, dlatego podczas planowania nawożenia naszym celem jest podanie precyzyjnych informacji o stanie zawartości minerałów w glebie. Po zatwierdzeniu planu, gdy wiadomo już ile i czego potrzeba do zabiegów - za pomocą kilku kliknięć można wysłać zapytania cenowe do naszych partnerów i wybrać z proponowanych ofert tę, która finansowo będzie najlepsza.
Dodatkiem do planowania jest aplikacja mobilna - po pobraniu na telefon może służyć do przekazywania informacji o wykonaniu zabiegu (co jest widoczne natychmiast dla zarządzającego).
Każdy wykonany zabieg na końcu może być wydrukowany w formie kart pól, raportu rolno-środowiskowego, albo rejestru środków ochrony roślin. Dzięki temu zyskujemy kilka dodatkowych, wolnych wieczorów dla agronomów i właścicieli, które można spędzić z rodziną, zamiast z excelem.    

By dowiedzieć się więcej zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach!
Zespół eAgronoma

Podobał się artykuł? Podziel się!