Do konkursu mogli zgłosić się rolnicy z całej Polski, a warunki udziału w zabawie były bardzo proste. Wystarczyło kupić 5 ton saletrzaku produkowanego we Włocławku, zarejestrować paragon lub fakturę i dokończyć zdanie: „Dzięki nawozom Canwil…”.

Jury wyłoniło 200 laureatów. Hasło, które szczególnie spodobało się komisji oceniającej nadesłane zgłoszenia, brzmiało: „Dzięki nawozom Canwil i pracy rolnika wyrośnie piękny burak, rzepak i gryka.”

- Nasi klienci, którzy zdecydowali się na udział w drugiej edycji konkursu „Plony i bony”, bardzo pozytywnie przyjęli jego formułę. Propozycje nadesłanych haseł potwierdziły, że rolnicy znają zalety produkowanych we Włocławku nawozów azotowych i doceniają ich uniwersalność, co jest dla nas szczególnie ważne – mówi Agnieszka Multan koordynator projektu w Anwil S.A.

Zwycięzcy konkursu otrzymają karty paliwowe o wartości 500 zł każda do wykorzystania na stacjach Orlen. Ponadto Anwil postanowił nagrodzić także 100 osób zaangażowanych w doradztwo klientom włocławskiej spółki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!