PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Nawozy dla upraw wymagających potasu

Nawozy dla upraw wymagających potasu Nawozy Holist agro przeznaczone są do stosowania w uprawach rolniczych, sadowniczych i warzywniczych; Fot. Katarzyna Szulc

Portfolio oferowanych przez Grupę Azoty nawozów zostało wzbogacone o produkowane na nowej linii w GZNF Fosfory - nawozy Holist agro.Aktualnie dostępne są dwie formuły nawozowe :PK (Ca, S) 15-30 (10 - 10) oraz NK ( S) 10-31 (28), które cechują się wysoką jakością granulacji.

Holist Agro PK 15-30 zawiera przyswajalne formy składników, przez co wpływa na bardzo dobre zaopatrzenie roślin w fosfor, potas, wapń i siarkę. Holist Agro NK 10-31 jest nawozem azotowo-potasowym z siarką o dobrze przyswajalnych przez rośliny składnikach pokarmowych. Dostępne są w opakowaniach 500 kg (Big-Bag) w autoryzowanej sieci dystrybucji Grupy Azoty.

Holist agro przeznaczone są do stosowania w uprawach rolniczych, sadowniczych i warzywniczych, ze szczególnym uwzględnieniem upraw o dużych wymaganiach dotyczących potasu.

Nadają się do wszystkich rodzajów gleby, niezależnie od klasy i stopnia zakwaszenia. Przeznaczone są do stosowania przedsiewnego. Nawozy należy zmieszać z glebą (na użytkach zielonych stosować pogłównie, wczesną wiosną).

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.162.227.37
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!