PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

Nowa forma dystrybucji nawozów dolistnych

Nowa forma dystrybucji nawozów dolistnych Siedziba firmy INTERMAG, fot. INTERMAG

Firma INTERMAG oraz Instytut Nowych Syntez Chemicznych (INS) w Puławach rozpoczęły współpracę w obszarze rozwoju i dystrybucji nawozów dolistnych INSOL. W tym celu została powołana spółka o nazwie INSOL, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż tych nawozów.Jak informują jednostki, inicjatywa jest przykładem efektywnej współpracy polskiego biznesu ze światem nauki, którego reprezentantem jest INS, posiadający jedno z najnowocześniejszych centrów badawczo-rozwojowych w Europie, dedykowanych nawozom.

INS pozostanie zapleczem badawczo-rozwojowym dla nawozów dolistnych, a INTERMAG, który od 1988 roku opracowuje i produkuje tego typu nawozy oraz biostymulatory wesprze spółkę INSOL swoją infrastrukturą produkcyjno-logistyczną, a także własnym zapleczem naukowo-badawczym.

- W efekcie Grupa Kapitałowa INTERMAG dzięki produktom własnym oraz marce INSOL, a także ciągłemu rozszerzaniu oferty o nowoczesne produkty, umocni pozycję lidera na rynku innowacyjnych nawozów dolistnych i biostymulatorów – podaje INTERMAG.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (4)

 • jacentus 2016-02-16 18:17:05
  Jarki - pełna zgoda, jest w tej chwili wysyp różnych cudownych nawozów. Dasz 0,5l/ha a plony wzrosną o 30% ! Przyznaję, że sam nie raz skusiłem się na jakiś wynalazek.
  Kilka lat temu kupiłem nawóz donasienny, nie pamiętam nazwy, dystrybutorem był Dalgety. Jakiś amerykański specyfik, ponad 200 zł za litr na tonę ziarna. Część pola była obsiana z użyciem taniego nawozu (chyba Ekolist) a część hamerykańskim cudownym nawozem.
  Wniosek:ŻADNEJ różnicy. Teraz wolałabym te pieniądze przeznaczyć na jakiś cel typu, chore dzieci, niż wyrzucić w błoto.
 • FanInsoli 2016-02-11 07:15:03
  Insole są dobre, ale coś mi się wydaje,że wyniku w/w operacji cena ich wzrośnie. Oby nie!!
 • Andrew 2016-02-10 11:11:03
  Bardzo dobre produkty tylko dostępność jest taka sobie gdy szuka się ich produktów pod konkretną roślinę w sklepach tylko jakieś odżywki nie wiadomego pochodzenia gdzie ich skuteczność pozostawia wiele do życzenia...To jest największy ból dystrybucja na szeroką skalę w kraju, żeby rolnicy kupowali to co polskie i nie znaczy wcale gorsze...
 • jarki 2016-02-10 10:51:09
  Dwie najlepsze POLSKIE firmy z branży zaczynają współpracę
  Bardzo dobrze tym sposobem powinni przyczynić się do upadku firm krzak
  Biznes nawozów dolistnych opanowują przeróżne dziadostwa
  Które nie mają zaplecza badawczego w zamian oferują kolorowe reklamy
  Zwyczajnie nas okradają
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.183.183
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!