PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Nowa szata nawozów Plonvit

Nowa szata nawozów Plonvit

Autor: farmer.pl

Dodano: 05-07-2013 09:49

Tagi:

Firma INTERMAG - polski producent nawozów dolistnych i agrochemikaliów, który obchodził w tym roku 25-lecie zmienił szatę graficzną swoich nawozów z serii Plonvit.- Taki jubileusz to dobry moment na rozszerzenie oferty o innowacyjne produkty, ale również na „odmłodzenie" linii produktowej Plonvit - znanej, cenionej i rozpoznawalnej marki wśród profesjonalnych rolników i ogrodników. Warto podkreślić, że oprócz zmiany opakowań unowocześniliśmy nasze produkty, zaopatrując je w innowacyjne i unikalne w skali rynku technologie INT i CHAAT - informuje przedstawiciel firmy.

Plonvit to produkowane od 1994 r. kilkakrotnie modyfikowane i unowocześniane płynne nawozy mikroelementowe, do dokarmiania dolistnego upraw rolniczych.

Plonvit NPK krystaliczne- produkowane od 2009 r. krystaliczne nawozy NPK z mikroelementami do dokarmiania pozakorzeniowego, a także do fertygacji roślin uprawianych w gruncie.

Plonvit NPK płynne - produkowane od 2013 r. płynne nawozy NPK z mikroelementami do dokarmiania pozakorzeniowego, a także do fertygacji roślin uprawianych w gruncie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.81.223
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!