Poniedziałek, 24 listopada 2014 r.
 • Ochrona roślin

  Przejrzysta firma chemiczna

  Według najnowszego światowego rankingu stworzonego przez organizację pozarządową Transparency International, firma BASF została ogłoszona najbardziej przejrzystą firmą chemiczną świata. BASF została również najwyżej sklasyfikowaną...

  0
 • Ochrona roślin

  Szkodnik się rozprzestrzenia

  Stwierdzono osobniki dorosłe zachodniej kukurydzianej stonki korzeniowej również w powiecie niżańskim, w miejscowości Racławice na Podkarpaciu – poinformował Główny Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

  0
 • Ochrona roślin

  Deszcze zredukowały liczbę mszyc

  Notowane ostatnio przelotne na ogół opady deszczu w całym kraju, mające często przebieg burzowy, niekiedy połączony z opadami gradu, znacznie zredukowały liczbę mszyc na roślinach ziemniaka informuje Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i...

 • Ochrona roślin

  Stonka kukurydziana na Podkarpaciu

  Na obszarze województwa podkarpackiego, w okolicach Przeworska 11 lipca rozpoczęły się pierwsze, nieliczne wyloty chrząszczy stonki kukurydzianej z poczwarek – informuje portal farmer.pl dr Paweł Bereś z Instytutu Ochrony Roślin PIB.

 • Okopowe

  Alternarioza – jakie preparaty wybrać

  Komunikaty wystąpienia alternariozy ziemniaka są aktualne. Zabiegi ochrony, z powodu pogody trzeba wykonać praktycznie, jak informuje Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa, na terenie całego kraju.

 • Ochrona roślin

  Prawo do substancji aktywnej

  Firma Arysta LifeScience w czerwcu 2012 roku n podpisała globalny kontrakt na wyłączność z firmą Bayer CropScience dotyczący praw licencyjnych do substancji aktywnej – fluoksastrobiny.

  0
 • Ochrona roślin

  Zjednoczona Syngenta

  Od 2 lipca br. działy Syngenta CropProtection i Syngenta Seeds zjednoczyły się pod jedną, wspólną nazwą: Syngenta Polska Sp. z o. o.

  0
GŁÓWNY PARTNER SERWISU
PARTNER SERWISU

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

SERWISY TEMATYCZNE

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

GIEŁDA MASZYN, POJAZDÓW, USŁUG

TU KUPISZ FARMERA

WASZYM ZDANIEM