PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Ochrona roślin

  Fuzariozy roślin cebulowych

  Choroba grzybowa jest dużym zagrożeniem dla roślin cebulowych i bulwiastych. Bardzo często do porażenia dochodzi w wyniku nieprawidłowej uprawy i najczęściej w upalne lata.

 • Ochrona roślin

  Globalne zapowiedzi Syngenty

  3 poniższe preparaty to najważniejsze premiery jakie planuje wprowadzić w najbliższym czasie na niektóre światowe rynki firma Syngenta.

 • Nawozy

  Którą roślinę wybrać na nawóz zielony?

  Nawozy zielone to ogólna nazwa roślin, które uprawiane są w celu dostarczenia substancji organicznej i wzbogaceniu gleby w składniki mineralne. Oprócz tego, w zależności od gatunku, posiadają inne zalety.

 • Nawozy

  Ważne nawożenie borem roślin kapustnych

  Warzywa kapustne w okresie wegetacji bardzo często wykazują niedobór mikroelementów, głównie boru. W takim przypadku ważne jest dolistne nawożenie nawozami zawierającymi w swoim składzie ten mikroskładnik.

 • Okopowe

  Plantacjom buraków zagraża chwościk

  Walkę z chwościkiem czas zacząć. Chwościk pojawił się na plantacjach buraków praktycznie już we wszystkich województwach. O konieczności lustracji i o potrzebie wykonania pierwszych oprysków alarmują komunikaty PIORIN, oraz cukrownie.

PARTNERZY SERWISU
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

SERWISY TEMATYCZNE

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

Zauważyliście te fioletowe przebarwienia? @damian9871 jęczmień ozimy czy jary?

lokizom

Jak dopiero się pojawiła plamistosc to wystarczy prochloraz z epoksykonazolem a jak już masz duże porażenie to juz inwestycja w falcon

Pałuczanin81

Stosowałem Yamato i zwykle na pole nie zaglądałem,mam mnóstwo dzieci i mało czasu-tylko w zeszłym roku była szwagierka na urlopie u nas to miałem...