PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Rośliny oleiste

  Żółte naczynia potrzebne w rzepaku

  Jesienią również należy wystawić na plantacjach rzepaku ozimego żółte naczynia. Pomogą one monitorować uprawę od samego początku, tym bardziej że już pojawiły się pierwsze zagrożenia.

 • Ochrona roślin

  Pojawiały się ślimaki w rzepaku

  W niedawno posianych uprawach rzepaku ozimego zaczęły pojawiać się ślimaki. Są one szczególnie groźne w okresie wschodów roślin.

 • Ochrona roślin

  Mszyca atakuje brukselkę

  Kapustę brukselkę obecnie atakują mszyce kapuściane. Szkodnik powoduje znaczne obniżenie plonu w uprawie tego warzywa.

 • Rośliny oleiste

  Uwaga! Gnatarz i śmietka w rzepaku

  W uprawach rzepaku ozimego zaobserwowano lokalnie żerowanie larw gnatarza rzepakowca oraz śmietki kapuścianki. W związku z tym IOR PIB w Poznaniu zaleca plantatorom dokładną lustrację swoich pól.

 • Rośliny oleiste

  Dzień soi w Winnej Górze

  Konsorcjum Pol Soja podsumowało pierwszy rok działalności. Przybyli rolnicy, mieli możliwość lustracji prowadzonych doświadczeń i uczestniczenia w części seminaryjnej spotkania.

 • Ochrona roślin

  Czas rozpocząć monitoring w rzepaku

  Rzepak w tym roku musi sobie poradzić bez zapraw neonikotynoidowych. W sytuacji ich braku szczególną uwagę należy zwrócić na monitoring.

 • Ochrona roślin

  Monsanto PremiumBox Plus

  Sprzedaż premiowana Roundup Max2 odbywa się w ramach programu Monsanto PremiumBox Plus. Promocją objęte są opakowania zbiorcze 55 x 10 kg czyli cała paleta, która wystarcza, przy średniej dawce 1,5–2 kg/ha, na oprysk powierzchni...

  0
 • Ochrona roślin

  Uniwersalny Topsin M 500 SC

  Dzięki rozszerzeniu rejestracji znanego już dobrze rolnikom fungicydu Topsin M 500 SC, liczba zastosowań na określony w nowej etykiecie rodzaj rośliny oraz choroby przekracza aktualnie 130 możliwości.

PARTNERZY SERWISU

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dniBĄDŹ NA BIEŻĄCO

SERWISY TEMATYCZNE


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@jarki i witch pod CO sypiecie w listopadzie-rzepak?cebula-bo bury to chyba wiosną

witch5

Nie dziwię się że Cię nie przekonali . Dwa lata stosowałem Siarkopol to byłem zadowolony teraz dwa sezony Fosfory i już pragnę wrócić do...

jarki

Pierwszy raz kupiłem go jeszcze w 2012 roku Wysypany był wiosną 2013 od tego czasu cały czas go sieję Lecz nie wiosną ale późno jesienią zwykle w...