PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Ochrona roślin

  Fuzariozy roślin cebulowych

  Choroba grzybowa jest dużym zagrożeniem dla roślin cebulowych i bulwiastych. Bardzo często do porażenia dochodzi w wyniku nieprawidłowej uprawy i najczęściej w upalne lata.

 • Ochrona roślin

  Globalne zapowiedzi Syngenty

  3 poniższe preparaty to najważniejsze premiery jakie planuje wprowadzić w najbliższym czasie na niektóre światowe rynki firma Syngenta.

 • Nawozy

  Którą roślinę wybrać na nawóz zielony?

  Nawozy zielone to ogólna nazwa roślin, które uprawiane są w celu dostarczenia substancji organicznej i wzbogaceniu gleby w składniki mineralne. Oprócz tego, w zależności od gatunku, posiadają inne zalety.

 • Nawozy

  Ważne nawożenie borem roślin kapustnych

  Warzywa kapustne w okresie wegetacji bardzo często wykazują niedobór mikroelementów, głównie boru. W takim przypadku ważne jest dolistne nawożenie nawozami zawierającymi w swoim składzie ten mikroskładnik.

 • Okopowe

  Plantacjom buraków zagraża chwościk

  Walkę z chwościkiem czas zacząć. Chwościk pojawił się na plantacjach buraków praktycznie już we wszystkich województwach. O konieczności lustracji i o potrzebie wykonania pierwszych oprysków alarmują komunikaty PIORIN, oraz cukrownie.

 • Zboża

  Wizyta w instytucie Seedcare w Stein

  Na zaproszenie firmy Syngenta grupa dziennikarzy tytułów prasowych i serwisów internetowych związanych z branżą rolną odwiedziła w dniach 7-10 lipca Szwajcarię. Kluczowym punktem wizyty były zwiedzanie Seedcare Institute, który zajmuję...

PARTNER SERWISUNAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

SERWISY TEMATYCZNE

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Daymon

Raps w poniedziałek posiany,dziś już ładnie widać rządki.Niema co opóźniać bo może nas spotkać to co rok temu,a przychamować zawsze można. Podobnu...

Pałuczanin81

We wsi siewy dopiero na półmetku-mój KADORE,a 99%to "mieszańce",każdy uważa,iż można opóźnić..wrzesień ma WYNAGRODZIĆ plażowiczom...

Pałuczanin81

...szczęścia! Sezon 2015-siew 25.09-350/m2,zgodnie ze "wzorem"i D-pa.W 2013 siew 4.10 i koło7t pszenicy