PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Inne uprawy

  Oprzędziki w bobiku i grochu

  Dla młodych roślin grochu i bobiku zagrożenie stanowią pojawiające się oprzędziki. Szczególnie teraz trzeba przyglądać się roślinom, bowiem szkodniki niebezpieczne są do fazy 6 liścia roślin.

 • Ochrona roślin

  Sondaż na temat bezpieczeństwa stosowania pestycydów

  Od 2011 r. Bayer CropScience w ramach kampanii „Grunt to bezpieczeństwo” prowadzi działania edukacyjne z zakresu prawidłowego stosowania środków ochrony: dobór środków ochrony osobistej, stosowanie oryginalnych produktów, jakość...

 • Ochrona roślin

  Preparaty do walki z septoriozą liści

  Lista fungicydów zarejestrowanych do ochrony pszenicy ozimej przed septoriozą paskowaną liści jest bardzo rozbudowana. Obejmuje ponad 180 pozycji. Wybór konkretnego nie jest prosty. Najwięcej środków jest z grupy triazoli.

 • Produkcja roślinna

  Pojawił się chowacz podobnik - jest i pryszczarek

  Rzepak dopiero co zaczął kwitnąc, a już nalatują na niego szkodniki łuszczynowe. Kilka dni temu informowaliśmy o pojawieniu się na plantacjach rzepaczanych chowacza podobnika, dziś komunikujemy o zanotowaniu pierwszych nalotów pryszczarka...

 • Ochrona roślin

  Dni Pola PROCAM

  PROCAM już jedenasty raz organizuje cykliczne imprezy pod hasłem „Dni Pola”. W tym roku odbędą się one w sześciu lokalizacjach.

  0
 • Ochrona roślin

  Rdza brunatna – jak z nią walczyć

  Pojawiły się aktywne komunikaty dla rdzy brunatnej w uprawach pszenicy ozimej. Przedstawiamy preparaty, które można zastosować do walki z tą chorobą.

 • Produkcja roślinna

  Pękają łodygi rzepaku

  Na plantacjach rzepaczanych obserwujemy duży udział roślin z pękniętymi łodygami. Uszkodzenia mogą stać sie wrotami dla infekcji: zwłaszcza zgnilizny twardzikowej oraz szarej pleśni.

GŁÓWNY PARTNER SERWISUPARTNERZY SERWISU

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dniBĄDŹ NA BIEŻĄCO

SERWISY TEMATYCZNE


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

http://www.farmer.pl/produkcja-roslinna/odwiedzilismy-najwieksze-gospodarstwo-w-ue-zdjecia,71603.html Stan docelowy dla WIELKOPOLSKI?

Pałuczanin81

Ponoć ma być +300 za zaprawioną paczkę