- Innvigo jest nowym, polskim specjalistycznym producentem chemii dla rolnictwa. Jesteśmy firmą która powstała z inicjatywy i dzięki kapitałowi osób prywatnych – mówił podczas pierwszej konferencji prasowej prezes firmy Władysław Wojtyła. Docelowo w jej ofercie znajdą się nie tylko dostępne już na rynku środki ochrony roślin, ale również m.in. nawozy dolistne.

Wojtyła wyjaśnił znaczenie nazwy i to w jaki sposób chcą żeby była postrzegana przez rynek: Inn – vi – go.

- Inn – pochodzi od innowacji, które są wokół nas, w sposobie działania i organizacji firmy. Szukamy nowych możliwości żeby się wyróżniać. Nie oszukujmy się na nas rynek nie czekał, właściwie wszystkie klocki są poukładane i powstanie takiej firmy, jej zaistnienie na rynku wymaga czegoś czym się naprawdę będziemy wyróżniać – wyjaśnił.

Vi – jak Victoria. - Chcemy być zwycięzcami zarówno na rynku w tej rywalizacji konkurencyjnej, która jest bardzo mocna w naszej branży i chcemy być zwycięzcami w codziennej pracy. Chcemy widzieć w problemach i wyzwaniach szanse, a nie rzeczy które nas blokują – dodał Wojtyła.

Go – Chcemy być firmą, która działa, która jest nastawiona na efektywność – podkreślił.

Innvigo ma działać nie tylko w Polsce, ale też i na zagranicznych rynkach. W najbliższych latach mają to być m.in. Czechy, Słowacja, Rumunia i Ukraina.

Oto skład osobowy firmy i najważniejsze jej filary związane z branżą rolną od lat:
- Władysław Wojtyła – prezes Innvigo,
- Jacek Zawadzki – wiceprezes, dyrektor handlowy, który koordynuje pracę obecnie ośmiu przedstawicieli terenowych (Thomas Zisopulos, Karol Kaczorek, Witold Dzikowski, Marek Szewców, Waldemar Kamiński, Agnieszka Bober, Wojciech Zawalich, Marek Chojęta),
- Krzysztof Golec, wiceprezes i dyrektor marketingu, w skład jego drużyny wchodzi: Andrzej Brachaczek – dyrektor ds. badań i rozwoju, Mariusz Michalski – portfolio menedżer, Agata Zagórska – menedżer ds. komunikacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!