PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Inwestycja w badania i rozwój

Firma BASF zmienia kierunek swoich badań i koncentruje się na potrzebach rynku oraz branż globalnych klientów. Wraz z dalszym rozwojem dotychczasowej oferty biznesowej, firma BASF w swoich badaniach kłaść będzie nacisk na rozwój i rozwiązania technologiczne w zakresie potrzeb społecznych, które posiadają duży potencjał biznesowy.Ten kierunek oparty jest na nowej strategii firmy BASF - pt. "Tworzymy chemię". Koncentruje się ona na zrównoważonym rozwoju i innowacyjności, które są czynnikami wzrostu (gospodarczego).

W 2012 roku firma BASF planuje rozszerzyć swoje badania naukowe i rozwojowe przeznaczając na ten cel 1,7 mld euro (w roku 2011 - 1,6 mld euro) - Aby wykorzystać możliwości rozwoju systematycznie poszerzamy naszą ofertę produktów i technologii zaznaczając w ten sposób jeszcze dobitniej swoją obecność na rynkach globalnych oraz zwiększając nasze wysiłki na rzecz rozwoju rozwiązań dla zrównoważonej przyszłości - powiedział dr Andreas Kreimeyer, członek zarządu i Dyrektor Działu Badań firmy BASF na dzisiejszej konferencji prasowej w Ludwigshafen (Niemcy).

W 2020 roku firma BASF chce osiągnąć poziom 30 mld euro ze sprzedaży produktów istniejących na rynku poniżej dziesięciu lat.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 23.20.7.34
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!