Dlatego też na dobry start tego ostatniego etapu zabiegów w zbożach BASF Polska zdecydowanie rekomenduje MARATON 375 SC, herbicyd o wyjątkowo szerokim spektrum działania. MARATON to uznany i sprawdzony na polskich polach produkt, którego stosowanie zalecamy w szybko zbliżających się jesiennych zabiegach.

Jakie korzyści wynikają z zastosowania MARATON 375 SC w jesiennych zabiegach?

bardzo elastyczny termin stosowania – MARATON jest w pełni selektywny w przedziale faz rozwojowych: od BBCH 0 do BBCH 25.

wyjątkowo szerokie spektrum działania dzięki zawartości wzajemnie uzupełniających się substancji aktywnych: izoproturonu i pendimetaliny.

efektywność związaną z bardzo wysoką skutecznością zwalczenia chwastów bez dodatkowych „poprawek” na wiosnę (to daje wymierne obniżenie kosztów ochrony oraz najwyższy zwrot z inwestycji)

obniżenie kosztu wyprodukowania każdego kwintala plonu

Elastyczny termin stosowania preparatu Maraton® 375 SC

Optymalna faza stosowania MARATON w pszenicy ozimej

Po zastosowaniu herbicydu MARATON chwasty, które się pojawiły, przestają rosnąć i nie stanowią już konkurencji dla uprawy zbóż w pobieraniu wody i składników pokarmowych… a chwasty, które mogłyby się pojawić z oczekujących w glebie nasion, generalnie w ogóle się nie pojawiają!

To wszystko daje pewność, że MARATON to „dobry start w walce z chwastami”!

Życzymy udanej końcówki sezonu 2015 i zapraszamy na specjalną stronę poświęconą produktowi MARATON

 

 Podobał się artykuł? Podziel się!