PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Nowa substancja aktywna w zbożach już w 2014r!

Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez firmę BASF

Dodano: 26-04-2013 09:04

Tagi:

Od wielu lat firma BASF oferuje swoim klientom szerokie portfolio środków grzybobójczych.Zespół badawczy BASF, wdrażając najnowsze osiągnięcia nauki do praktyki rolniczej, oferuje właśnie nową substancję aktywną należącą do ważnej grupy karboksyamidów: Xemium. Xemium cechuje silne, długotrwałe działanie przeciwko szerokiemu spektrum patogenów grzybowych. Dodatkowo jego unikalne właściwości rozprzestrzeniania się w roślinie skutkują doskonałymi efektami w zakresie zapobiegania chorobom i ich zwalczania. To pozwala nie tylko kontrolować choroby w wielu różnych uprawach,ale również pomaga osiągać wysokie plony o najlepszej jakości.

Chcielibyśmy Państwa zaprosić do zapoznania się z większą porcją wiedzy na temat Xemium na naszej stronie www.agro.basf.pl oraz przede wszystkim do wzięcia udziału w przygotowanym konkursie, gdzie mogą wygrać Państwo 10 wyjazdów na szkolenie dotyczące fungicydów zbożowych do Niemiec.

Już w 2014 roku nowe produkty oparte na Xemium na polskim rynku!

www.agro.basf.pl/agroportal/pl/pl/innowacje_basf/xemium/xemium.html Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (1)

  • Drozd 2013-04-26 20:46:30
    Kocham BASF i jego szkolenia - libacje :D JESTESCIE NAJLEPSI !!! SYNGENTA PO WAS! DZIEKI WIELKIE KUPIE NA 120% !!! Moze sie nawet tyfus nazywac, byle szkolenie bylo z BASF :D
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.81.223
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!