PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Nowe lokalizacje firmy Procam

Nowe lokalizacje firmy Procam Otwarcie oddziału Procam w Ratyczowie, fot. Procam

Luty i marzec 2016 r. to miesiące, w których Procam Polska otworzyła pięć nowych placówek handlowych. Gdzie powstały nowe oddziały firmy?Nowe punkty zlokalizowane są w: Jędrzejowie w województwie świętokrzyskim, Wietlinie w woj. podkarpackim, Ratyczowie w woj. lubelskim, Sokołowie Podlaskim w woj. mazowieckim oraz sklep ogrodniczy w Białej Rawskiej w woj. łódzkim.

Oficjalnym otwarciom nowych jednostek handlowych towarzyszyło zwiedzanie budynków biurowych i magazynowych oraz konferencje przybliżające funkcjonowanie i ofertę doradczą i handlową Procam.

Obecnie firma posiada 24 oddziały oraz sieć sklepów ogrodniczych w rejonie działania Oddziału Łowicz oraz Oddziału Sandomierz.

Procam to ogólnopolska firma z siedzibą w Tczewie oferująca środki ochrony roślin, nawozy i materiał siewny wraz z kompleksowym doradztwem agrotechnicznym. Od 2013 roku centralne biuro firmy mieści się w Gdańsku. Firma aktywnie funkcjonuje w Polsce od 2004 roku jako spółka w oparciu o model angielskiej firmy Pro Cam UK Limited działającej w sektorze dystrybucji środków ochrony roślin oraz doradztwa agronomicznego w Wielkiej Brytanii.

Aktywność firmy obejmuje doradztwo z zakresu uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych oraz sprzedaż/dystrybucję:
- środków ochrony roślin
- nawozów i biostymulatorów
- materiału siewnego roślin uprawnych
- wymianę barterową oraz skup płodów rolnych (zboża, rzepak, kukurydza).

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.224.151.24
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!