Butisan Star Max następca Butisanu Star spełnia wszelkie oczekiwania producentów rzepaku dotyczące przede wszystkim:

  • wysokiej skuteczności działania
  • szerokiego spektrum zwalczanych chwastów (włącznie ze wszystkimi rodzajami rumianów, przytulii oraz bodziszka)
  • zwalczanie tasznika i tobołków polnych w terminie przedwschodowym
  • długiego okresu działania i mniejszej wrażliwości na warunki wilgotnościowe w glebie
  • elastyczności w terminach stosowania
  • wysokiej tolerancji przez rośliny rzepaku

Skuteczny - dzięki kombinacji aż trzech substancji aktywnych wyjątkowo skutecznie zwalcza chwasty rumianowate, przytulię, bodziszki oraz chwasty krzyżowe.

Elastyczny - jako jedyny preparat na rynku Butisan Star Max można stosować aż w trzech terminach. Bezpośrednio po siewie, wcześnie powschodowo (4-7 dni po siewie) oraz powschodowo, gdy chwasty znajdują się w fazie maksymalnie dwóch liści.

Na szczególną uwagę zasługuje wysoka skuteczność Butisanu® Star Max w zwalczaniu chwastów krzyżowych, włącznie z tasznikiem i tobołkami polnymi w terminie bezpośrednio po siewie.

Bezpieczny - dla roślin rzepaku ( w każdym terminie stosowanie) nie powoduje fitotoksyczności, przebarwień, zahamowania wzrostu. Nie stwarza też zagrożenia dla roślin uprawianych następczo, co jest niezwykle ważne w przypadku konieczności zaorania plantacji po niesprzyjających warunkach jesienno-zimowych.

Co to jest KOMBI EFEKT?

Zawarte w Butisanie® Star Max dimetenamid-P i metazachlor, różnią się pod kątem miejsca pobierania substancji aktywnej przez roślinę i mobilnością w glebie. Metazachlor działa głównie na powierzchni gleby, natomiast dimetenamid-P wykazuje aktywność zarówno w płytszych, jak i głębszych wartstwach. Dzięki temu Butisan® Star Max jest lepiej wiązany w profilu glebowym, wykazuje dłuższe działanie, nawet w warunkach ograniczonej wilgotności w glebie. Natomiast chinomerak sprawia, że działanie Butisanu® Star Max jest jeszcze bardziej kompletne.

Promocja!

Kup 10 litrów Butisanu Star Max w terminie 1.05-30.09.2015, wypełnij kupon zgłoszeniowy i wyślij łącznie z dowodem zakupu do 30.09.

Za każde 10 litrów Butisan Star Max otrzymasz 1 litr Caryx lub 90 punktów BeneFito.

Więcej na www.agro.basf.pl/agroportal/pl/pl/promocje/promocjarazdwatrzy.html

Podobał się artykuł? Podziel się!